bugün

1 haftadır bize sinir krizi geçirten aziz başkanımızın söylemidir.
bu adama çok kızmıştım ilk başta, ama; lan adam yaptıysa bile 60 yılı göze alarak yapmıştır. bu işten 5 kuruş kazancı yoktur, o kadar derdin tasanın, hastalığın içinde fenerbahçeyi bırakmamıştır.
aziz başkan inşallah anlının akıyla çıkarsın soruşturmalardan.
http://kralspor.ensonhabe...enerbahce-2011-07-09.html
(bkz: davağacında olsam bile son sözüm fenevbahçe)
(bkz: şikeye rağmen gururla ölen fenevbahçeli)
(bkz: haydi güle güle git uğurlar olsun)
sanıvsam şikenin gevçek olduğu ispatlanınca fenevbahçelilev davağacına kadav gitti...vay bee..
(bkz: şike şike darağacı)
(bkz: birgün herkes fenevbahçeli olacak)
fenerbahçe tribünlerinin bestesidir.
bu sözü söyleyenler aynı zamanda darağacındaki imama 2 dua daha fazla okuması için para da verirler.
ancak darağacında doğruluğu ispatlanabilecek söylemdir. abartı olmakla beraber fazla şiirseldir.
(bkz: aziz yıldıvım)
hesap vermek için hastaneden çıkamayan fenerbahçe şike örgütü liderinin boş hezeyanıdır efendim. savcı ve hakim karşısında şekeri tansiyonu zıplayanları dar ağacında düşünemiyorum.

(bkz: cafer getir peçete)
(bkz: cehennem sönene kadar fenerbahçeliyiz)
(bkz: hiç kimseye dargın değilim) işte darağacında söylenebilecek çok kaliteli bir cümle.
Taraftarın gözünü boyamaktan başka bir şey değil. Sen şike yap ondan sonra son sözüm Fenerbahçe de olacak iş değil.
fenerbahçeli olduğun için sonun darağacı cümlesinin değişik bir formatı.
dram'ın son noktasıdır.
aziz yıldırım ın müridlerini gururlandıran cümle. o müridler öyle kimselerdir ki aziz bey in yaptığı herşeyi doğru bulurlar, adalet, ahlaki değerler pek bilmezler.
fenerbahce taraftarı olmak ayrı bir şeydir aziz yıldırım müridi olmak apayrı bir şey.
yıllarca tribünde söylediğimiz söz öbeği,iman etme derecesinde sevgi belirtisi.
ama düşünmeden kullandığımız bir slogan,biraz olsun şirk mevzusuna dikkat eden bir müslüman* bu lafı kullanmadan 10 defa daha düşünmelidir.bir daha kullanamayacağım diye üzgünüm.
fenevbahçe'dir o.*
aziz yıldırım'ın her duruşmanın sonunda sarfettiğim ve mahkemeyi yöneten hakim ve savcıların gülümsemesine yol açan cümledir..
beyni su kaçırmaya yüz tutmuş insan söylemidir. hiç kimse bir takım için bu tarz sözler sarf etmemelidir hayat çok daha önemli bir şeydir, oyuncak değildir ve saçmalamak gerekmemektedir. hele hele bu tarz fanatik söylemler sizin anca aptal olduğunuzu tesciller.

ek: aziz yıldırım söyler siz o'na ne bakıyorsunuz siz salak salak etrafta koşarken aziz yıldırım cebine koyamayacağı kadar para kazanıyordu fb'den. ben olsam o'nun yerinde ben de derim. ama asgari ücretli borç harç içinde yaşayan ya da üç kuruş parayla ay sonunu denkleştiremeyen bir öğrencinin aklkıp böyle büyük laflar söylemesi komiktir, saçmadır.