bugün

yeni nesil ergenlerin karikatürden çıkmış gibi görünmesine sebebiyet veren kot türüdür. birde saçlarını asimetrik bir şekilde kesmişse, üstünde çakma adidas eşofmanı varsa tadından yenmez. ha birde cakma converse ayakkabıları unutmamak gerekir.
bazende çok farklı sonuçlar ortaya çıkabilir;

görsel
Düşük bel pantolondan boxerın ucunun gözükmesi gibi çirkindir.
(bkz: dar kot giyen erkek güzeli)
kızlara özenen apaçi modeli.
hiç bir şey giymeyen modelden daha edeplidir.

http://images.gittigidiyo...ANKEN-BAY__54405899_0.jpg
şişmanlayinca yeni kot alamamis, eskisiyle idare etmeyi tercih etmis erkektir.
olmaz olsun o ne öyle gay modacılar gibi ivana sert en azından kırmızı renkte giymesinler ama caner karamukluoğluna harbi yakışıyor. çelişki.
hele ki kırmızı kot giyiyorsa, allah belasını versindir.
bir ara dışarı çıkmak için uzun süredir giymediğim bir pantolunu giyeyim demiştim.. alıp kıçıma geçirdim nevaleyi baktım götü göbeği iyice salmışım güzelce oturttum neticeyi pantolunun içine sonra aynaya bir baktım ki ne göreyim sözlükçüler o anı görmenizi istemem.. gittim en bol pantolonu giydim çıkarken de attım çöpe o kotu.. bir daha da tövbe ettim.
atletik bir fiziği vardır. yağ oranı düşük,kas oranı fazladır. vücut geliştirenler gibi kalın, çok kaslı bacakları yoktur. yüzücü bacakları vardır. poposuna da güveniyordur ayrıca. taş gibi popo vardır. şahsen ben giyiyorum bazen. *
(bkz: sinan akçıl)
yakışıyorsa neden olmasındır. keyfinin kahyası değiliz değil mi? *
daşşaklarını ısıtmaması gerektiğini bilmeyen erkektir. çocuğu olmayınca üroloji polikliniklerini ve tüp bebek ünitelerini doldurur bu tipler.
götüne güvenen erkektir.
Nice dar kotlar gördüm içinde adam yok, ne adamlar gördüm üstünde kot yok.
Basma kalıp fikirleri sevmem ama hatunlara özeniyordur. Yumuşakçadır. Ayrıca hoş değil. Çok zayıf erkeklere yine gider ama hafif kilolu arkadaşlar giymesin.
bilmelidir ki kesinlikle bok gibi gözüküyor.

havalı değil ve kesinlikle yakışıklı değilsin.

sadece tek yaptığın ayağını kangren olma riskine sokup hayvan gibi terlemek.
milyon tane jogger var esofman var mom jean var. bu sicakta dar kot giyen erkek oglu erkektir.
ben azcık dar don giyemiyorum, engizisyon mahkemesinden ceza almış bir kafir gibi acı çekiyorum, bunlar bu pantulu neden giyer? başkası zorla giydirse polise koşarsın bana işkence ettiler diye.