bugün

bunu yapan birini henüz görmedim lakin okul yıllarımız daki müthiş bir olaydır. görgü tanıklarının anlattığı üzere; henüz ortaokul yıllarındaki okuldan kaçan öğrencilerin en popüler yeri olan bolu akkayalar mevkine giden bir grup firarinin içinde ki delikanlılığı ile tanınan muharrem isimli yağız delikanlı göle girmek üzeredir ki üstünü değiştirdiği esnada içinde ki tandelli çiçekli iç çamaşırı ortaya çıkmıştır. bunu gören diğer firariler gülmekten kendini parçalamış bu olay okulun her tarafına hatta bolu'nun tüm okullarına aktarılmıştır. muharrem isimli sözde delikanlının da ne karizması kalmıştır ne de sözü geçmiştir artık. yani bu hikayeden çıkan kıssadan hisse, delikanlı adam giymez öyle dantelli çiçekli kilot.
dantelli.kilot şeklinde google da arama yapan bir bünyenin geldiği başlık. (bkz: geldiğin gibi git)
(bkz: biseksüel) olması muhtemel erkektir tabi erkekse.*
önce guy sonra transexuel sonrada travesti olma yolunda ilerlemesi muhtemel erkeksi görünüşlü kişiler.
(bkz: metroseksuel erkek)*
(bkz: ibnelik belirtileri)
Delice bir sevişmeden sonra yanlışlıkla sevgilisinin külotunu giyen insandır .
şöyle ki boxer kullanmaktan sıkılan erkektir.
(bkz: külot)
(bkz: külot giymeyen erkek)*
(bkz: puhaha)
(bkz: YEMiŞLER SENi)
fakir bir ailenin, ablasının donunu giymek zorunda kalan küçük oğlu olabilir.
ne var bunda ben dantelli seviyorum diyen bayanımsı erkek.
Yaradılışta bize öyle bi bilgi gelmedi. Oluyo muymuş öyle? Başka biriyle karışmıştır. Dantelsizdir o dantelli olsa duramazsın.
ayy çok tatlış olur. tövbe şaşırdılar iyi ce.
dantelli kulot giydiyse sorun yok.

(bkz: külot)