suan sarki soyleyen arkadas özürlü mü? ciddi soruyorum engelli sarkici mi?
gerçekten güzel bir programmış bunu izleyince farkettim. sadece beyaz show izliyordum türkiye late night larda. ama okan ın kalitesini izlemeye izlemeye unutmuşum. izlenilmesi gerek. ayrıca programın adı değişti. (bkz: dada)
Konukları şu an leş olan programdır. Kapadım sözlükteyim.
babamı güldürmüştür. oğlum daha ne olsun?!
bazen çok keyifli bazen de bugün ki gibi zorlama geçen programdır.
(bkz: Dada)
şahsi fikrim bugün güzel ve eğlenceli geçen programdır. devam okan.
An itibariyle izlediğim program.
Okan'ın geceyi medya arkasi ile kurtaramaya çalıştığı program. Konuklar leş abi.
Başlı başına saÇmalık olan bi program izlemeye Çalışsamda hiÇ sevemedim.
birinin kusuruyla dalga geçerek popileşmeye çalışan okan'ın dandik ve bir o kadar çakma programı.
Artık dandinistanı olmayan, sadece dada olandır.
(bkz: dada)
Peşpeşe burcu baktur un konuk olduğu benmde şimdi pc başıma geçmeme sebep olacak okan bayülgen programıdır.
sezon acilisini bombok konuklarla yapan program. okan olmasa katlanilicak gibi degil.
Bazen çok dandik konuklar çağrıldığını düşünsem de sırf okan için bu programı da izliyorum . özellikle şişirme tv programlarını(o tarz benim, o stil benim vs) çok güzel tiye alan güzel programdır. okan bayülgen efsane yahu. mimiklerine dikkat edin.
Sözlük sayesinde basladigini ögrendigim program, tesekkürler sözlük.
yeni sezona star tv'de başlayacak olan talk show

https://www.facebook.com/...a/videos/766347450177988/
okan bayülgenin her hafta delirdiği gece programı.
o değil de koskoca MFÖ üç tane şarkıyla mi savilirdi yani diye sorduran bi sezon finali yapmıştır.
bugün sezon finali yapan ve nerdeyse her hafta izlesem de bugün izlemeyip onun yerine sleepers izlediğim program. seneye yine ismi değişir.
Finali güzel yapmıştır.
ilk defa bir bölümünü izlerken keyif alamadım. kendisi de dedi zaten normalde güzeller bir süre dururdu sonrasında biz onları gönderirdik ilk defa bu kadar uzun kalındı diye ve onca kalabalığı kameranın önünden çekmedi. bana göre onca insanın kamera karşısında olması bir show programının akışını bozar ve izleyiciyi yorar. mfö odaklı ve mfö ile karşılıklı diyalogların soru cevapların geçtiği anlarda ne işleri var ve ne gerek var o kızların sıkış tepiş orada olmalarına. reyting kaygısı kokusu alıyorum.
sırık gibi kızları getiren program.

o boylar ne lan öyle.
Sonunda güzel bir bölüm yapmıştır.

(bkz: MFÖ)