bugün

şimdiden; saz çalmayı ve incik boncuk yapmayı öğrenmesi gereken kişidir. sakin olup elindeki mikrofonu yavaşça yere bırakması da söylenecektir, yakın bir zamanda...
(bkz: cüneyt özdemir gözaltına alındı)*
açıklama yapacam diye kasım kasım kasılmış sonunda ancak geğirmiş adamcağız. üzüldüm.
(bkz: #13509923)
artık bir dalgayla içeriye alınır. her anlamda dalga.
Haşmetlimiz Muz Cumhuriyeti Liderine hadsizlik yapan bu edepsizin tiz zamanda kellesi vurula !
aslında tokat gibi ayardır. helal.
tokat gibi cevaptan çok artizlik efenim. ya da modern reha muhtar lıktır.. gazeteciymiş de haksızllığa tahammül edemezmiş de 209 işçiyi karşıyaka belediyesi kapının önüne koyarken niye gidip röportaj yapmamış. orada bik bik ötmemiş. o haksızlık değilmiymiş diye sorası geliyor insanın.

haberin de edebi adabı vardır. zaten yaralı, reaksiyon gösteren insanların acılarını salya sümük ağzı sulanarak reytinge devşirme hevesinden başka bir şey değildir yaptığı.

sonradan akla geldiğinden edit: tabi işin bir de polemik gereci olarak bile olsa başbakan tarafından kayda alınmaya yaklaşma durumu var. oda ayrı bir haz vermiş gencimize. ağzının kenarından kenarından sırıtıyor. belki amirlerine kanal sahiplerine işaret çakıyor bakın bi haber yaptım başbakan bile diline doladı diye.
daha da sevdim helal olsun ya canımsın !
(bkz: laikçilerin yeni fenomeni cüneyt)

not: lan daha düne kadar küfür ediyordunuz akp yalakası diyordunuz lan adama. gerçi sizin büyükelriniz dansöz sizinde böyle olmanız normal.
bir tür şaplak olabilir. sonuçta elle yapılan bir eylemdir ve tokadın çıkardığı sese benzer bir ses çıkartır.