bugün

adam gibi adamdır kanımca.
akp'yi eleştirdiği için içeri atılan hoca.
bilgisiyle burda aleyhine konuşanların fazlasıyla eline verebilecek bilgi ve anlatımsal beceriye sahiptir kendisi.
Binlerce dini konu varken sen git cinsel ilişki ile oruç açıp açmaman gerektiğinin tartışmasını yap..ve tabi geçenlerde stv programında fetullah gülen ve sait nursi hakkındada adamın baya görüşleri değişmiş hapishanede..
sineğe bile tebliğ yapıyorum diyerek öldüresiye güldürmüştür.

http://www.youtube.com/watch?v=VoNfj0PUms0

hay sen çok yaşa ya... 1.50'den sonra izleyin.
adamın hasıdır.
fatih altaylı : hocam 3 harflilerle evlenmek caiz mi ?
cübbeli : bulursan evlen.
güldürmüştür. *

http://www.youtube.com/watch?v=PvdXMYKbFkQ
rüyamda peygambere dokundum ateş beni yakmaz demeye getiren hoca. bu hoca bana göre sabetayist. ayrıca hadis kaynaklarını sorgulamaya sizin ilminiz yetmez körü körüne inanın dediğinide youtube videolarında bulabilirsiniz. ayrıca Allahı trafoya benzetip direk bağlanırsan patlarsın araya kablo falan koyup bağlanın deyip araya türbede yatan kim olduğu belli olmayan insanlardan yardım isteyip şefaatçi yapın der.
güldürürken düşündüren hoca.

dedikleri doğrudur yanlıştır önemli değil. insanlara islam sempatisi kazandırmıştır. sempati kazanan insan yanlışı daha sonra doğruya çevirebilir yeterki tatsın o lezzeti.
(bkz: jet ski)
(bkz: siyah külot)
haccı anlatırken endonezyalılar ve malezyalılar için ' ay bir nazikler bir kibarlar' diyerek koparmıştır.
bu aksam saat 23.15 de uzun bir aradan sonra tekrardan teke tek programinda olacak kendisi. program sahur saatine kadar devam edecekmis. adamlar kac zamandan beri reklamini yapiyorlar. e biliyorlar reytingler cepte. cübbeli'yi uzun bir aradan sonra tekrar ekranlarda gormek iyi olacak. murat bardakci & fatih altayli ve cübbeli ahmet hoca. yine seyir zevki yuksek bir program olacagindan suphem yok.
diksiyonu sayesinde kendini izlettiren ve sempatik tavırlarıyla insanları kendine çeken kişi.
an itibarı ile habertürkte güzelim islam dinini hurafe üstüne hurafe ile kirleten yalancı din tüccarı.
canlı yayından sonra alemlere akacak olan zat-ı muhteremdir.
cezaevinden çıktıktan sonra diyalogculara karşı yaklaşımı değişmiştir. biz sevenlerini üzen kişidir. bunda da vardır bir hayır...
efsane üçlü * bir araya geldiği efsane program teke tek bu gece itibariyle sahura kadar muhteşem bir sohbet ile geldi yine ekrana. cübbeli ahmet hocamız, yine formundaydı, güzel sohbeti vardı, aslında böyle insanlar varken dünyada onlarda bolca yararlanmalıyız, adam güzel konuşuyor, her şeyi biliyor, umarım kısa zamanda tekrar yapılır gayet güzeldi.
ihvanlarına evlerinde televizyon bulundurmayı yasaklamış cemaatin, tv tv dolaşan hocası. kız çocuklarını okula göndermeyen cemaatin, kendi kızlarını kolejde okutan hocası..
cemaat mensupları bu durum karşısında, mübarek hocalarının kızının "müslümanların kolejinde" okuduğunu söylerler kendilerininse çocuklarını koleje gönderecek paraları olmadığını..
trabzonspor'un uzun süredir şampiyon olamamasını ettiği duaya bağlayan kişi.
Her zaman teke tek programına çıkar. Cübbelide olmasa Altaylı cenabet cenabet giderdi doğrusu.
konuşma tarzıyla kendini dinlettiren kişi. programın sonlarına dogru sürekli ezan okundu mu okunuyor mu sorularıyla güldürmüştür. sonunda haber verdiler allahtan... *
program tekrar programdır, canlı değil.
on numara hocadır.

islamı korkutarak değil, sevdirerek anlatır. mahkeme duvarı suratlı hocaların yanında melektir.
güncel Önemli Başlıklar