bugün

sisli de bir takim liseli öğrencilerdir.

http://www.medyafaresi.co...iye-bagirinca_433510.html
Adı üstünde liselilerdir. Yeni ateist olmuşlardır muhtemelen.
akıl tutulmasıdır.

camii cemaatını kışkıtıp elinize ne geçti? nasıl bir anne babaya sahipsiniz? saygı kelimesinin ne anlama geldiği hakkında hiç mi fikriniz yok?

müslüman çoğunluğun yaşadığı bir ülkede böylesi bir provakasyonla kime hizmet ediyorsunuz?
"anan baban da yok aslında. sen teliksi hayvandan türedin am biti" diye cevap verilesi ergenler topluluğu.
doğruyu söylemiş liselilerdir.
cami duvarına işemek deyimi gerçekleştirmiş bir grup ergendir.
''doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar'' gerçeğini yaşamışlardır muhtemelen.
Din hocasının yakalayıp tek tek beddua seansı yaptığı öğrenci grubudur (bkz: Allah Islah Etsin) .
ateistler açık bir alanda sohbet yapsaydı yobaz müslümanlar saldırırdı. bu açıdan bu hoşgörüsü zaten olmayan insanlar cahil, kur'an'ın türkçesini bir kere bile okumamış, cahil insanlar olduğu için gayet normal olandır.

ateistlere her yerde hakaret ederek, saldırarak, kendi saçma inançlarını dikte ederek onları baştan tahrik edenler ve inancın sorulması avrupa'da yasakken bunu yapanlar zaten müslümanlardır.

bu yobaz, cahil müslümanların müslümanları katleden sırp kökten dincilerden hiçbir farkı yoktur.

ateistlerin başına kötü bir şey gelse, üzüldük diyerek takiyye yapar ve gözlerinden mutluluk saçarlar.

ben yobaz müslümanları, ergen v.s. diyenleri hayatıma almıyorum. ciddiye almıyorum, boş insanlar çünkü.
müminleri neden kızdırdıkları merak konusu olan liselilerdir.

yahu peygamberiniz ve sahabeleri müşrikler kabe'de putlarına ibadet ederken gelip, "hubel yok, dininiz yalan" manasına gelen sözler söylemiyorlar mıydı? müşrikler kendilerine tam 13 yıl tahammül ettiler siz iki dakika tahammül edemiyorsunuz.

(bkz: müslümanların müşrikler kadar hoşgörülü olamaması)
geleceğin cihangir solcuları aramıza hoşgeldiniz. liseli ergendir ne yapsa yeridir takmayın boşverin.
Namaz kılıp, okulu basmak da ayrı bir ironi. ulan çocuk işte dilin kemiği yokki öküzün evladı. Okul basmak ne?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar