bugün

The Strongest Man You've Never Heard Of diye ortaya çıkan youtube fenomeni body buildingci abimiz. yalnız diğerlerinden farklı bu adam, dünya birinciliklerini geçtim, steroid vb. kullanmadan buralara gelmiş ve gym motivasyoncusu olarak başarılara imza atmış vs..

Edit: Yıllar önce yazdığım bu dayının videolarından çok etkilenmişim belliki o zamanlar. Şimdi yemez.
severek izlenen sakallı abimiz. çok manyak bir sesi var, motivasyon istiyorsan harbiden aç izle adamı, pre-workout gibi anasını satayım.
bütün vücut geliştirme otoritelerine kendi üslubuyla nanik çekmiş abimiz.

--spoiler--
-ben istesem bu hareketi nizami yapar mıyım, ahanda bak yapabiliyorum. ama yapmıyorum arkadaş. fuck you!
--spoiler--
sabahın 5'inde elimde neskafe ağzımda sigara workout motivation videolarını izlerken kendimi bulduğum nadir ''steroidsiz bb üstadı'' sakallı fesli adam.

bi ara '' los angeles sahilindeyim saat 3 ile 8 arası isteyen gelsin, testini de yanında getirsin, ilaçlı olup olmadığımı isteyen herkese kanıtlarım'' diyip tüm bb alemini götünün üstüne oturtmuştur. ilginç bi adamdır.
adamın dibidir. kurtarıcıdır. vücut geliştirme sporuyla uğraşmış, hatta bir dönem antrenörlük yapmış kişiler bilir; eşten dosttan gelen ''bana program yazsana.'' isteği. bana soranlara cevabım bu, youtube' a ct fletcher yaz, adam ne diyorsa onu yap, beni bi sal.
Herif Bana 2 yıl antrenman yaptırsa wsm'yi kazanmam işten bile değil. O nasıl bir motive etmektir.
steroidin babası adamdır. azcık adam olsa da rich piana gibi dürüst konuşsa keşke. herkesi cahil sanıyo galiba bu amca. o yaşta o yağ oranında 56cm kol mümkün değildir. sen arnold musun dayı derler adama. ayrıca insanlar artık anlıyor. adamın antreman stili tamamen pump üzerine kurulu. yarım tekrarlar, hızlı setler. saçmalık!
bir de 1.5 yıl boyunca her gün kol çalıştım diyor utanmaz herif.
umarım bu adamın doğal olduğuna inanan yoktur.
body master.

hepsi tamam motive falan filan lakin çok konuşuyor be. çok konuşuyor. kafa patlatıyor.
antreman yapmak istemiyorsan aç dinle, tıpış tıpış gidersin. Motherfucker!
Genellikle son setlerdeki motivasyonu tetiklemek için seti yaparken dinlediğim şahıs. inanılmaz etki ediyor.