btk akademi isimli siteden öğrendiğim kodlama dili. şuan html bitti sertifika aldım ve css temellerine geçtim. kodlamayı bırakıp sözlüğe daldım orası ayrı. tabi yeni yazar olunca hevesleniyor insan biraz.
Sağ tık incele.
(bkz: cascading style sheets)

birkaç değişiklik sayesinde sözlükteki tüm reklamları kapattım mütüş.
Content style source.
Kaynak dötüm ama style kesin geçiyordur
Biçimlendirme dilidir. Web tasarımda html ile birlikte entegre şekilde çalışır.
(bkz: counter strike source)

source motoruyla revize edilmiş bir cs sürümüdür bence tam anlamıyla bir klasiktir.

bebeyken çok oynardık internek kafe kitiliyorduk oyunu 6vs6 oynayabilmek için.
Web sayfasına güzellik katan kodlar.
Şu an görmüş olduğunuz görselleri sağlar.
Ne derler : şukela
programlama dili felan bilmem ben bu bildiğin counter strike source yani cs nin en iyi sürümü.
http://codepen.io/rachel_web/full/JKzrav

gözler bunu da gördü.
çoğu programcı tarafından "yyeaa olmuyo bu yeeaa :'( bok!" şeklinde eleştirilen standart. sebebi ise sadece "internet explorer ve opera mini gibi sikko tarayıcıların css'i farklı farklı yorumlaması" değil, css'in bir sanat olmasıdır. programlamanın görsellikle tamamen iç içe geçtiği css, kullananların yaratıcılıklarını adeta sınar. sadece pratik yapmayı değil, aynı zamanda pratik zeka ve görsel zekayı da gerektirir.
Animasyon olayını içine alan güzel mi güzel şey. Dil değil herhalde bu. Ama güzel yine de.
Web sayfalarına makyaj yapma şeysi.
pek çok kişinin ne olduğun dair fikri bile olmayan bir şeydir.. teknik bir bilgi denilerek geçilebilir.. yinede genel bilgi için entryler gözden geçirilebilir..
istese hot dugu js lerle harmanlayarak kısa metrajlı film yapacak hemşehrilerimiz vardır lakin tembeldir bizim insanımız.
adamlar css ile hotdug yapsın biz hala neyse.. http://codepen.io/Idofrontend/pen/yJewG
Yazilim dili demenin zor oldugu seydir.
web masterları tablo kodları ile tasarımdan kurtararak div denilen güzelim icada geçmesini sağlayan kodlama dili. jquery ve ajax ile dadından yinmez.
css konusunda bilgili sabirli ucretsiz ogretecek kisinin arandigi entry.
türkçe karşılığı stil şablonları olan kodlama biçimi. güzeldir, hoştur. severim kendisini.
Seviyorum onu. Hata vermiyo çok fazla. Uzun uzun kodlara da gerek yok. Kafana estiği gibi.
yakın da photoshop 'a koyacak programlama dili.
Kasaba, markete, parkeciye derken 100' er 200' er bayağı para kırabileceğin hede.

CSS template' ler olsun, asp.net' leri, javascript' leri çıkartıp sadece html ve css kodlarıyla yaptığın siteler olsun sana damlaya damlaya okyanus falan olabilir.
grafikleriyle daha önceki sürümlerinden üstün olmasına rağmen fazla oyuncusu olmayan counter strike'in source sürümü.
notepad ile kod kasanların dermanı olmuş editörler sayesinde çok kolayca yazılabilen shit.
tek taşla kuş sürüsünü vurmaktır. elinde sağlam bir css dosyası olsun, rengi değiş fontu değiş al komple yeni bir site yaptın bile. html'de kullanmasını bilmek pek çok angaryayı sırtından aldığı gibi esneklik sunar tasarımcıya. dreamweaver eşliğinde kullanması tadından yenmez bir duygudur. farklı browser'larda test etmeden kullanmamak lazım yalnız, sonuç hüsran olabilir ama herşeyde olduğu gibi duruma göre bir arka kapısı mevcuttur her zaman tabi. tecrübeli tasarımcı takla attırır tüm siteye tek bir css ile.