bugün

cool adamın cool tarzına erişemeyecek olan yedinci nesil sözlük yazarıdır.
bir gün kızacağım, hepsini satın alacağım.
(bkz: özenti gençlik)
hayranıyım.* dikkat çekmek için götü kasıp yine de dikkat çekmemiş yazarlarla kıyaslandığında an itibariyle hakkında açılmış 59 başlık, nick altına yazılmış 535 entry ile açık ara önde olan yazar.
"cool damcıklar" da denebilir ki bence damcık bile olamazlar.
"cool kancıklar" da denebilir ki bence kancık bile olamazlar.
cool adam neki onlar ne olsun. cool adam; burjuva özentisi, asosyal, açın teki...
sözlüğe lazım olmayan hafif yazarlardır.
öbür tarafta görüşeceğim yazardır.

(bkz: hatalıysam yüzyüze görüşelim)
-203 (segmancı).
şu şekildeki yazarlar:

başlık: yakışıklı, zengin ve iyi sevişen erkek

entry: yani ben. hebe hübü

ya bsg
"cool malcıklar" da denebilir ki gerçektende 'mal'dırlar.
(bkz: cool açamcıklar)*
cool adamın küçültme ve çokluk eki almış halidir. acıma ve küçümseme doludur.
cool adamın oğullarıdır. bir nevi minik cool adamlar.
"dumb fuckcıklar" da denebilir.
dick head'dir bunlar.folloştur ayrıca.
cool amcıklar şeklinde yalan yanlış okunmaya sebep olan adamcıklardır.
cool adam denen troll'ün tarzı belli değildir, yazarken fena salladığını çok belli etmektedir ki bu kötü bir troll olduğunu gösterir. gördüğüm kadarıyla bu arkadaş da bir adet umbertobaggio çakmasıdır ki kendisi epey başarılı bir yazardı. dolayısıyla yanlış bir ifadedir.
sevgili cool.. sana bu entry'i en ezik duygularımla yazıyorum, bana butonları altından bir sayfa ayırdığın için teşekkür ed....
ahahah.. hay allah şaka gibi bir yazar!
ne ara nickini sol frame'de görsem; önce gülümsüyor sonra acaba yine ne yumurtladı diye düşünüyorum. yok yok.... aslında daha çok şöyle oluyor;
ne ara sol frame'de - oha, yuh ! bu ne lan hahahaha.... kesin cool adam açmıştır diyerek başlığa tıklasam beni asla ama asla yanıltmayan bir sözlük kullanıcısı olduğuna kanaat ettim.

(bkz: erol taş)
18 vagonlu tren satın almış çuf çuflu kral. 2 gündür aranızda 3g girişimleri dışında pek seyir edemiyordum affola. ne yapalım işte? bindik bir trene, gidiyoruz 'cariyelerim' nereyi isterse.

o değil de uçağım bana küstü, 2 gündür onunla da ilgilenemiyorum pek.
ona verilebilecek en büyük derstir. bu kadar paranın yanı sıra şan ve şöhrete sahip bu görgüsüz adamı sabaha kadar içirip sarhoş ettikten sonra kameralar eşliğinde alnına sadece 5 liralık banknotlar yapıştırılarak alay edilmelidir. insan içine çıkamasın.

editjivet: videoyu feysbuka koymayı da ihmal etmemeli.
olmadı iki göğüs arasına sıkıştırabilirsiniz.
hakarettir efendim. o zengin ve gururlu bir erkektir. açmayın şöyle salakça başlıklar.
(bkz: cool adamın ayıbını örtecek büyüklükte banknot)
(bkz: kolay gelsin)