bugün

(bkz: deli) ama komik...
100 milyon avroyu gözden çıkartmakla cepten çıkartmak aynı şey değil biliyorsun değil mi? diye sordum, cevab veremedi.

edit: 1000 dolarlık banknotun 60'larda tedavülden kaldırıldığından bihaber olan zengin.
şahsını kıskanan bilumum yazara sürpriz hediyeler dağıtacak olan kral. zorla çekilişe soktuğum 100 yazara istemeseler dahi cool derin dondurucu veriyorum. haydi türkiye! sen de kıskan, sen de kazan!

+ insanları sevindir cool.
kıskandığım yazar.*
sözlük ortamına mizah sokan bir yazardır. ama monotonlaşmaya başlamıştır. cool adam bunu yazar tahmini asla şaşmaz. kendini geliştirirse idol, böyle devam ederse ilhan irem olur.
benden aldığı yevmiyelerle sözlükte hava atmaya çalışan yazardır. kısıcam yevmiyesinden o olucak.
entryleriyle süper eğlendiren yazar. takipçisi oldum baya baya.. seviyoruz ailecek.*
kullanım diline ilk girdiginde yalnız takılan kişiler için söylenirdi şimdilerde ise kendi çapında belli karizması olan toplumsal ilişkileri zayıf ama yine de hayranlıkla özenilen gereksiz kişi...
diğer yazarların sürekli niye uğraştığını anlamadığım yazar. sevgili arkadaşlarım madem sevmiyorsunuz, verin eksinizi oturun. cool adama prim vermeyin diyerek cool adamın üstünden geçineceğine ilgilenme madem. sevmiyorsun diyelim, sürekli göz önünde olmasını istemiyorsun. sen değil misin onun adı geçen başlıklar açıp sol framei dolduran. sonra da niye hep cool adam görüyoruz diyorsun. yeter ama. cool adam değil siz sıkıyorsunuz insanı. *
okan bayülgen.
(bkz: ajdar)
farklı yazar. tamamen standartların dışında,eğlenceli,cool.
açtığı formspring sayfasına bile deli gibi küfür yağdırılan kral. yahu aziz kardeşlerim. ettiğiniz küfürlü sözleri orada yayınlayacak mıyım? hayır. ee? elinize yazık değil mi? vallahi çok üzülüyorum ama.

+ amaan cool ederlerse etsinler boşver.

ama niye ya?

http://www.formspring.me/cooladam

arkadaşlar cidden merak ettiklerinizi sorun, tam 176 tane küfür var canım! ama inci sözlük'ten şüphelenmiyor da değilim. neyse yani, elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum, cool adam'ın yaşamına ortak olmanız beni mesut ediyor.
kişisel servetini gün be gün artıran, forbes dergisinde yayınlanan dünyanın en zenginleri listesinde hep ilk sıraları zorlayan coll adam ile jet sosyetenin vazgeçilmez alışkanlıklarından buzlu bademin karşılaşması olayıdır.

+ evet cool, tek eksiğin bence buzlu badem.
bir benzeri için (bkz: guerilla vs güzel ve zengin kızlar)
(bkz: bahtsız bedevi)
nihayetin de o da allah'ın bir cooludur.
alışverişini bim'den yapar. indirimli günleri hiç kaçırmaz.
bizim gibi orta direklerin bile bilmediği ucuz markaları bilen zengin. araştırmacı zengin.

(bkz: nutella kavanozuna peripella dolduran garip)
yastığı alçak geldiğinde şişirmek için yastık kılıfına dolar dolduran, dolar özlü parfüm kullanan, istese sözlüğü 1000 kere satın alabilecek kadar zengin olan sözlüğün neşe kaynağı renkli yazarıdır.
(#6966237) ayda 1500 tl maaşa maaş diyenleri ezik diye damgalayarak bunu bize göstermiş olan yazarın bağlı olduğu nesildir.

ayrıca edit: parası neyse verelim bunlarla beraber sende git cool!
burnu yere düşse eğilip almayacak insandır. hemen yenisini ve daha iyisini yaptırmakta zorluk çekmeyecktir. bir rivayete göre dışkısında boncuk pardon altın bulduğu söylenir.
(bkz: richie rich)
(bkz: ben bunu gördüm)
(bkz: bunu yapan bunu da yaptı)
cool adam ı tanımıyorum da dedi.
tanım: cool adam ın yerine göz koyan 7. nesile denir.
(bkz: her şeyin orijinali makbuldür)
(bkz: kopyadır)
güncel Önemli Başlıklar