bugün

Çok gizli kaynaklardan alınan bilgilere göre varlığından haberdar olunan zirve.
Munlayt sonata ve bigbek terapi de katılacakmış zirveye.

Edit: Yetkililerin davet edilmeyeceği zirvedir. Yani yurtiçi yurtdışı farketmez. Bizımla degilsın.
Sadece ve sadece Premium account sözlük yazarlarının (maaş alan yazarlar) dahil olacağı özel zirve.

Tamamen davet usulü katılım sağlanacaktır.
yetkili ve mod yoksa beni de yazın.

mucks.
Yetkili denen alt sınıfa kapalı bulusmadır.

Cidden kusura bakmayın arkadaşlar, bu tür buluşmaların ritüellerini gözardı edemeyiz.
Davetiye almayan yazarların triplerine maruz kalan özel buluşma.
Mudanya'ya yakın olacaksa katılacağım zirvedir.
Kadroya bak bence toplanıp huzur evine gidin yer begenirsiniz yakında ikamet edeceğiniz adreste.
1. Cokacayipsey kim?

2. Zirveyi cokacayipsey yapıyorsa niye tengir duyuruyor

3. Tengir bu sözlüğün borazancı başı mıdır?

Tengir az sonra tuvalete gideceğim, sözlük ahalisini uyarmak için adıma başlık açar mısın?

Şaka bi yana davet edilmedigim ve hiçbir zaman edilmeyeceğim zirvedir.
siz farkında değilsiniz, tengir in derdi başka:)

ya tengir neredeyse torun seveceksin ve hala nelerin peşinde koşuyorsun.

Unuttuydum aklıma geldi. Alkolik olduma bir şeyler yumurtlamışsın sen benimle ilgili, o da kavga ettiğimiz bir an bana söyledi. mahalle kadınlarından da beter dedikodu yapıyorsunuz, çok ayıp.
bayrama denk getirirseniz gelir bi elinizi öperim.
Eşşek kadar adamların mahalle karıları gibi dedikodu kaynattıklarını öğrenmemize vesile olmuş zirvedir.

insanın doğru düzgün işi olmayınca ya ne yapacaktı başka?
Bursa lion kulübü terasında yapılacak olan zirve. Tarih belli değil, netleşecek. Yer belli diye atlamayalım lütfen zira üye olmayan girememekte.
zirvenin kendisinde meme vardır.

fotoğraflar sizin sanal dünyanız içindir.
Torunlarını da getirir artık.
Zirve davetiyeleri .....@uludağsözlük.com.tr adreslerine gönderilmiştir. Giriş kodlarınızı bir yerlere not etmeyi unutmayınız.
yahu zaten yetkilileri siz davet etmeyin onların kültür turizmi adı altında gayet efektif başka zirve planları var. ukrayna olsun, gürcistan olsun. raad olun gençler.*
bunu da burada dökmüş oldum arkadaşlar, affola. almanya ses ver...
dibi yavrum beni bursa mursa kesmez, böyle vizyonsuz zirvelerle uğraştırmayın sakın beni.

Yetkililer zirvesi ya lviv'de olur ya da tüm yetkililere çaylak atarım haberiniz olsun. Hem zâten sen gelmiyorsun ukrayna zirvemize canım*

Modus, dino'dan ses gelinceye kadar papa müslüman olur. Biz başımızın çâresine bakalım.
Özel mesaj ıfşası çaylaklık sebebidir.

işin içinde zall olunca laylaylom ama dimi?

Sözlüğün amına koydunuz!

Bunuda silersiniz artık yetmedi benide silin!
daha evvel yapmıştı.

https://www.haberci19.com...erkek-grup-seks-yaparken/
zall varsa ben yokum.
Sozlukte o kadar sey yazdiktan sonra nasil zirveye gideceksiniz? Hic mi utanmaniz yok ?

Sapik seyler.
Elitist sözlük yazarlarının katılacağı zirve, boş beleş başlık açan am göt memecilere kapalı etkinlik.

Bigbank trophy nin mozot parasını bu ay en çok en beğenilen listesine girip parayı götüren tengir ödeyecek. Geç abi onları, kaç para yattığını mı yazalım buraya, ayıp.
Oynayacaksan eğer koşa koşa edeceğim zira olacaktır. Atayım mı videoları sözlüğe.
(bkz: Açmayın dedeler)
Otuz yaş altı kesinlikle gelemiyor değerli premium account sözlük yazarı ( maaş alan yazarlar) arkadaşlar. Bu kırmızı çizgimizdir.

Ayrıca ama cidden gelmeye yeltenen yetkili olursa ki sanmıyorum, kapıda bir ton dayak yiyecek, o kadar da gaddarız.

Bigbank trophy ve tengir bu şekilde olması yönünde oy verdiler, o ibnelere anlatın derdiniz.

Ben gelsinler lan şurada köşede bir yerde takılırlar dedim.