bugün

ne icindeki kimligi belirsiz bitkidir, ne de o bitkiyi farelerin cok sevmesidir.
an itibariyle sahsim adina budur efendim.
http://www.youtube.com/watch?v=elzqUego8v8
daha kötüsü içine renk vermesi için resmen böcek katılmasıdır. coca-cola özütü diye gizli tutulan formül aslında bir böcek çeşidinin (cochineal) ezilmesi ile elde edilen bir formülmüş. ki bunu bilmeyen yoktur. yanlış bile olsa insanın aklında soru işareti kalmıyor değil.
lisedeyken yapılan deneyler olabilir mesela..
cola'nın soğuk olmaması halinde hissedilen soğumadır.
yediği ekmeğin üretildiği yeri görmeden konuşanların söylediğidir.sen o fırınları bi git gez o böceği başında taşırsın hem böcek yemek o kadar da ürkütmemeli sığır yiyenleri.
büyümek.
Renk konusunda içine böcek katılması sebeptir. Herkesin bildiği bu durum gerçek mi değil mi bilinmez ama kişiyi tiksindirmeye yetmiştir.Son 3 yıldır damlasını almadım ağzıma. 3 sene öncesine kadar böcek muhabbetinden önce de şeker oranı fazlaştırıldı sanırım. tüm bunlar bir araya gelince de koşar adım uzaklaşıyorsunuz zaten kendisinden.
coca cola'dan değilde coca cola ile ortaya atılan hurafeyi geçen beyinsizce yalanlardan sonra insanlıktan soğuyor insan bazı bazı.

ekleme: ahaha. 2 tane beyinsiz düştü bile..
olmayan nedenlerdir. içeriği ne olursa olsun tadı güzeldir. böcek bacağı, fare kuyruğu, eşek sidiği de olsa içilir efendim.
pepsi'ye alışmaktır.
(bkz: coca cola demek amerika demek)
isveçte kutu kolanın 4-5 tl civarında olmasıdır.
(bkz: buzdolabı)* *
pepsiden sonra şerbet gibi gelmesidir.
Hiç şüphesiz kabızlık etkisi soğuma nedenleri arasındadır. * *
le cola ya da bi cola nın ortaya çıkmasına sebep olması.
son zamanlarda yapılan '' sol kolamı'' ve türevi espiriler yeterli benim için.
güncel Önemli Başlıklar