bugün

oldukça garip smileyler gönderip kanıma giren yazar. *
rammstein, oomph ve megaherz dinleyen yazar.
sözlüğün orkça temsilcisi.
kendisi bir linguisttir.
(bkz: leonca)
(bkz: kalaallisut)
(bkz: eyak)
(bkz: estonca)
(bkz: dalmacyaca)
(bkz: bengalce)
(bkz: aynular)
(bkz: avarca)
(bkz: asturyasca)
(bkz: acarca)
(bkz: moldovca)
(bkz: lorrain dili)
(bkz: limousin dili)
(bkz: leonca)
(bkz: picard dili)
(bkz: sicilyaca)
(bkz: sorbca)
(#2900659) nolu entrymden dolayi sahsimi gerizekalılıkla, yobazlıkla, etnik döküntülükle suclamis yazar.

peki efendim sadece sunu soruyorum size yalan mı ?
ne derse "bir bildiği vardır" denilmesi gereken yazarlardandır.
(#2900659) nolu entrysi ile şahsıma evlenme teklif etmemiş yazardır. öyle bir niyeti olsa isim verirdi.
son zamanlarda okuduğum her yazısında g.t kelimesini gördüğüm için, bu konudaki takıntısından basur veya 1 haftadır fena halde kabız olduğunu düşündüğüm üye.
(bkz: hem laik hem musluman olunmaz/#2978117)
(bkz: dostum sanırım sen yanlış kişiye laik diyorsun)
laikçi olması gerekirdi. görünce üzüldük. ne diyelim.*
hoşgelmiş değerli yazar. *
aşmış tarihçi. şehir şehir dolaşıp kızların gönlünü fetheder. son olarak muğlada görülmüştür. bakalım daha kaç can yanacak.
an itibariyle sol frame'e dikey pozisyonda entry dizilişi vasıtasıyla "göt" v.s kelimeler yazmaya calisiyor.

hak veriyorum, saat olmuş gecenin 4ü, ne yapsın bu vatandaş..
an itibariyle sol frame'e dikey pozisyonda entry dizilişi vasıtasıyla ''göt'' v.s kelimeler yazmayı başaran kullanıcı.

hak veriyor muyum, açıkçası şeyimde bile değil.

edit: şeyimde olmayan cnyt veya onunla alakalı birşey değil. bu kadar akıllı uslu medeni ciddi ve kurallara uyduğunu iddia eden, bir anlık eğlence de bile kendisini buna karşı bir söz söyleme zorunda hisseden sözlük kullanıcıları.
ince ayar ustasıdır.

(#5598960)
güzel yazıyor kendisi. devamlı yazması dileğiyle.
#5650453 nolu entrysiyle beni çok iyi tanımlamış yazar. tebrik ediyorum. aynaya bakar gibi oldum!
--spoiler--
ayrıca islami yönetim arap milliyetçiliği yapmak değilmiş.vay anasını sayın seyirciler
--spoiler--

tek cümle ile karakter analizi. nerden başlasak ki...

(bkz: cehaletin karanlık yüzü)
bu saatte beni sözlükte saygıyla ve hoşgeldinle karşılayıp sempati toplamış hoş yazar.memnun oldum.
vikipedi'den kopyala yapıştır yaparak tematik entry giren yazar. bir de entrynin sonuna akıllı bakınız içinde "vikipedia" yazmasa tam olacak...

kendisine taşıma suyla değirmen dönmez atasözünü hatırlatıyor ve 1 puan veriyorum.
sözlüğün en kaliteli yazarlarındandır. heyecanla takip ediyoruz.
sadrazamlarimizi o'na sorunuz.
bilgi içerikli entry olayına kapılmış ve benden ilk artılarını kapmış yazarı.
fenerbahçeli diğer yazarlara nazaran daha bi ılımlı sanki. yani yiğidi öldür hakkını yeme tarzı entryler giriyor.
dünya ligleri hakkında doyurucu entrylerin sahibi. sportcu yazar.