bugün

entry'ler (70)

günün tek cümlelik özeti

uykudan önce yememek lazım.

recep tayyip erdoğan gibi lider olmak

tribünlere oynamaktan ibarettir. kolaydır.

sözlük yazarlarından öyküler

homo fobiği

kahramanımız homo fobiği, şehrin sokaklarında yürüyordu ve etrafındaki her erkeğe kuşkuyla bakıyordu. yanından bir kamyon geçti. yan tarafında 'deri nakliyat' yazıyordu. ardından bir kamyon daha geçti. onunda üstünde 'ibiş parti malzemeleri' logosunu gördü. sonra bir kamyon daha geçti ki bu en kötüsüydü... 'durex prezervatifleri' bu akşam şehirde bir şeylerin ters gittiğini anlamıştı. hemen en son geçen kamyonu takip etmeye başladı. hızlı koşuyordu. eğer normal, heteroseksüel bir erkekseniz hızlı koşabilirdiniz. bu özelliğin gay lerde olmaması onu üstün kılıyordu. o iğrenç yaratıklar kıvırta kıvırta yürür, cümle aleme caka satar idi.
kamyonu takip etti ve sonunda ıssız bir sokağa, diğer kamyonların yanına park ettiğini gördü. bir takım insanımsılar elindeki kolileri barın arka girişinden içeri taşıyorlardı. bir tanesini durdurup sordu;
''hey burda neler dönüyor böyle?''
''şekerim çok büyük parti var bu akşam istersen gel gir arka kapıdan önden almıyorlarsa ahhahaytt'' diye cevap verdi adamımsı.
bunun üzerine kahramanımız barın arka kapısından içeri girdi, ve en nihayetinde barın içerisindeydi. manzara korkunçtu... her çeşit gay mevcuttu içeride; homo-sapiens ler, çatalıgözükenler, fındıkkıçlılar, poposu geniş kraliçearılar, ralford lar ve hatta hob-ralford lar.
''pekala beyler! parti sona ermiştir. yoksa hanımlar mı demeliyim?''
aman tanrım bu bir homo fobiği! dedi bir kraliçearı. kahramanımız henüz kılıcını çekemeden bir çatalıgözüken öne atıldı ve arkasını döndü.
''ahhh'' diye acıyla inledi homo fobiği. derken bir fındıkkıçlı ortaya attı kendini. ''tıklat beni fındık kıçlım!'' diye kükredi. ardından bir hob ralford sahneye çıktı ve kahpece bir çığlık attı; ''hieaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuu''. bu cidden acıtmıştı; hob ralford soprano c'ye kadar yükselmişti. kahramanımız ard arda gelen darbelerle acıdan ne yapacağını şaşırmıştı.
''pekala!'' dedi homo fobiği. ''şimdi sıra bende!''
kılıcını çektiği gibi aralarına daldı. papatya tarlasını orakla biçiyordu adeta. işi bittiğinde bütün rakipleri yerde, cansızdı. bir tanesi yerde can cekişiyordu hala. onunda işini bitirmek için yanına doğru yürüdü. derken hala can çekişmekte olan gay ona seslendi;
''dur yabancı. bize hayatımızın en büyük orgazmını yaşattın. adın nedir?''
''lan hala ibnelik peşinde'' diye içinden geçirdi kahramanımız. ''bana homo fobiği derler, sürtük'' dedi. ve kılıcını sapladı... *

allah

yukardaki büyük ahpap.

uzun boylu kızların kendini güzel sanması

şimdi. iyi oldu çokta güzel iyi oldu. boyu uzun olup çirkin de olabilir. boyu kısa olup güzel de olabilir. ya da bunların tam tersi de oldumudu olur. lakin kurbanolduğmun yüce rabbisi öyle yaratmıştır onu. bence insan kendi üstüne yakışanı giymeli.

suyu bir buçuk litrelik şişeden içen dana

0.5 litrelik suyu alıp yudum yudum içen buzağıdan daha asildir. (bkz: alındım lan)

sözlük yazarlarının göz renkleri

içi kahverengi dışı koyu yeşil. güneşte daha bi açık yeşil gibin. (bkz: ucube)

guthrie govan

eric isimli şarkısı insanı alıp uzaklara götüren gitar virtüözü.

melcore

2 yıl aradan sonra tekrar yazmaya başlayan ve profilinin hala yerinde olduğnu görüp sevinen yazardır. teşekkürler uludağ sözlük, sen ölme e mi :(

titreyerek boşalmak

(bkz: aleti titreterek boşalmak)

7 liralık sigaradan 5 48 lira vergi alan hükümet

bu eşşekliğini 'e sağlığa zararlı, içmeyiverin!' şeklinde savunması muhtemel olan hükümettir.

brave sir robin

diğer yarıcı sahneler için:

(bkz: the black knight)
(bkz: the swamp castle)
(bkz: knights who say ni)
(bkz: pyromaniac enchanter)
(bkz: the holy hand grenade of antioch)
(bkz: rabbit of caerbannog)
(bkz: the trojan rabbit)

istanbul un fethi icin rumlardan ozur dilemek

(bkz: orta asyadan göçtüğümüz için özür dilemek)

seksle yemegi ayni anda yapmak

(bkz: seinfeld)

biz ne obama yiz ne bush uz

(bkz: benim adım recep lan)

yabanci dil

(bkz: gavurca)

saçma takıntılar

en ufak bir sorunda pc yi yeniden başlatmak.

moon knight

ing. ay şövalyesi.

çizgi romanlarda hayat bulmuş bi çeşit süper kahramandır. dolunay olduğu zamanlarda kuvveti, çevikliği ve dayanıklılığı artar, ayın diğer zamanlarında ise ayın şekline göre bu güçleri azalma gösterir. aynı zamanda iyi bir savaşçıdır. bumerang, dart, bola gibi bazı dövüş silahlarını çok iyi kullanır.

sol frame in yabancı dil kursuna dönmesi

iyi bişeydir. eğlenirken öğrenelim hoh hoh hoh.

msn de çevrimiçi olup yokum yazmak

belkide yoktur gariban. varmayın üstüne.