bugün

hoşgelmiş yazardır.
nickiyle beğeni kazanmış ama keşkeler denizinde de boğmuştur.

can simidimiz elbette ki, cm 01 02dir.
(bkz: 4 cm)
cm'nin en kral versiyonunu oynayan gençtir.supat'ı,estefiana'yı,todorov'u bilmemesine imkan yoktur.
cm 3 daha iyiydi ya.
ilk anda "4 cm ile oynayan yazar" sandığım yazar.
#11646525 numaralı entry'si beğenilebilen yazar. yandaş medya ürünü...
fm'lere kanmaması, ebediyen cm'de kalıp anatoli todorov'u forvete, morten gamst pedersen'i orta sahaya alıp yardırması gereken kan kaynatan yazar. kaleye de kasper şımaykıl'ı(nasıl yazılıyo la bu) alırsa dadından yenmez.

ayrıca supat rungratsamee muhtemelen 1-2 sezon ilerledikten sonra ortaya çıkacaktır.
basit bir troll.
türklerin atasını sadece atatürk sanan yazar.

türk'ün tarihinin cumhuriyetin ilanıyla başladığını sanıyor zaar.

bu zekayla lütfen ama lütfen türk hakkında yorum yapma!
gözüme her takıldığında "santimetre 4 oynayan genç ne demek lan?" diye kendime sorular sormama neden olan uuser.

her seferinde jeton sonradan düşerek "heee şampiyon menejer lan bu" dedirtiyor bana.
atatürk olmasaydı türk diye bi toplum olmayacaktı. neden? çünkü ben yine anamdan çıkacaktım ama babamın kim olduğunu bilemeyecektim.

oehhh yeahhh.

kardeşim bak dinle. bu lafla bile en büyük zararı o türk'lere sen veriyorsun. atatürk askeri alanda dehadır evet. karşı çıkan varsa tartışırım.

lakin türk halkının kadınları gavura bacak açmak için fırsat kollayacak kadar hafif, elin gavuru karısını düzerken buna ses çıkartmayacak adamlar da değildir türk.

nice sütçü imam vardır bu topraklarda bilir misin?

yeterki; şartlar olaylar dahilinde, olaylarda şartı olgunlaşmış kişinin elinde olsun. bu yeter.

atatürk budur.
basit bir olay anlatmak isterken, fena saldırıya uğramış yazardır.

muhtemelen anlatmak istediği;

''türkiye'nin kurucusu = atatürk
o zaman türklerin atası atatürk'tür'' gibi bir şey sanırım.

yani büyük hun devleti'nden, göktürkler'den bahsetmiyor arkadaş.
2011 yılında hala oynuyorsa şahsım gibi 80lerin sonu-90ların başı doğanlardandır.
muhterem sakin ol bir gün hepsini göndericez yönetimi ele geçiricez. ama sen de gidersen...
#11661201 numaralı tanımıyla moderasyona çok hırçın bir şekilde manifesto yazmış yazar.

okurken titredim korkudan.

ayrıc, (bkz: ağlama melis).
kılıçdaroğlu hayranı bir kardeşimiz.

(bkz: #11667734)
(#11667751) demiş. bundan daha zavallı bir entry olamaz herhalde. Birazcık zeka olsaydı içinde, birazcık gülümseyebilseydim. Ama olmadı, olamadı. Kerhane peçetecisi ağzıyla yazınca ancak bu kadar oluyor galiba.
akpartilidir. rte'ye özenmektedir.
(bkz: #11679654)
istiklal harbimiz kitabı hakkında biraz bilgi sahibi olması gerekiyor.
(bkz: #11682331)

süperdi kardeşim.
#11712329 nolu entryisine itafen.

bu yazar itin tekidir. arkasında da it sürüsü bırakır elbet.

nede olsa sevmediğin kimselere it demek serbest sana göre dimi...
(#11712329) nolu entrysine itafen;

kendisine it demek itlere hakarettir.
(bkz: anaokulu terk)
fm oynamayan yazardır.