"şırnak'ın cizre ilçesindeki devlet birimleri ne ile uğraşıyorlar acaba?" sordurtmuştur. ulan buna izin veren ne kadar yönetici varsa hepsinin sülalesine sokayım! adamlar senin topraklarında askerlerini şehit edenleri göklere çıkarıyor, sen izliyorsun!.. bırakın artık da güvenlik güçleri görevlerini yapsın. ya da bir an önce 'jitem' geri dönsün. durum vahim...
heykel taştır yakabilirler sikinti yok.

madem sevmiyorsun heryerden yakmaya cıkartmaya başla.

düğünlerde takılan milyon liraları yak.

cebindeki paraları yak. hepsinde ataturk var.

taşı okulu yaksan ne olur. ben bu devletin parasını tanımıyorum desene. yırtsana yaksana be amına kodumun kekosu seni.
sevmemelerine lafımız yok fakat saygı duymayı sike sike öğrenecekleri sorunsalı.
Işid gibi kıcı b. klu cahillerle bile savaşamayan yine kıcı boklu pkk nın kalkıp atatürk'ün heykelini yakma hedesi. Yani o heykeli yakarak neye ya da kime karşı geliyorsun. Atatürkçülere mi? Demek ki tayyibi pkk seviyor diyebilir miyiz?

Diyebiliriz ne de olsa o geldiği zamandan beri 10 yıldır serpildi gelişti. Açılım da cabası. Yatsınlar kalksınlar akp hükümeti gitmesin diye dua etsinler.

Yani kalkıyor türkiye de karşı geleceği hiç bir şey kalmamış gibi gidip atatürk'ün heykelini yakıyor. Gidip anaokulu yakıyor.

Yahu verin sunlara gunaydoğuyu s. ktirsinler gitsinler tıkıssınlar orada afganistan olsunlar.

verin iç anadolu ve karadenizi akp ye onlar da s. ktirolup gitsinler pakistan olsunlar.

allah belanızı versin insan mısınız lan siz ?
birde yeni fotoğraf koymuşlar. Valla bende evde gazetede gördüğüm lady gaganın fotoğrafını yırttım. sevenleri ve lady gaga ne kadar üzülmüştür bu işe. çok büyük zarar verdim. dimi?
açılım saçılım adıyla başlayıp çözüm süreci olarak devam eden ve birkaç defa isim değiştiren bu olay pimi çekilmiş bir bombadır.

(valilik izni olmadan hareket edemeyen güvenlik güçleri mecburen emir verilmesini bekler hale gelmişlerdir!)

bu pimi çekilmiş çözüm süreci isimli bomba böyle giderse taraflardan birisinin münasip bir yerinde patlayacaktır.

Şu mübarek cuma gününde duam odur ki,

emperyalist devletlerin istek ve desteğiyle başlatılan bu süreçte pimi çekilmiş bomba masaya oturanların tümünün münasip yerlerinde patlasın! ve bu milletin tek bir yurttaşının dahi burnu kanamasın!
diyarbakır'a dikilen şu ucubenin yıkılması sonrası atatürk büstü'nün lağıma atılması kadar alçakca ve acı verici olaydır. barış süreci adı altında içimizdeki it kopuklara bu kadar taviz vermek bir türk olarak kanıma dokunuyor barışasım varsa bile daha çok nefret ediyorum, daha çok tiksiniyorum bu insanlardan. sen atatürk'ün heykellerini yakarak hiç bir yere varamazsın sadece kendine karşı daha fazla kinlendirirsin. kan ve savaş istiyorsan bu halk sana onu da verir merak etme.
sıkı tutunun açılıyoruz, dokunmayın çözüm süreci. arkadaş ne kinleri varmış adamların ülkemize. vergi vermez, fatura ödemez, yakar yıkar. halbuki insan olsalar az. çok mu zor oğlum birlikte yaşamak. ne diye geliyorsunuz gavur ellerin oyununa. biraz makul olun. itlik yapmayın ki it demesinler.
(bkz: akpkk)
Yakılan Öcalan heykeli olsaydı tepki gösterilmeyip, helal olsun entrylerinin olacağı ancak Atatürk heykeli olunca küfürlerin havada uçuştuğu olaydır.
akpkk şerefsizlerinin yaptığı olaydır.
normalde müslüman ak ordumuzun cizreyi yakıp yıkması gerekirdi, ancak provokasyona alet olmamak gereklidir.
yakılan öcalan heykeli olsaydı helal olsun diyecekti herkes, çünkü doğru olan budur, birisi çocuk katilidir, birisi çocukla bahcelerde oyun oynayan asildir.

atatürk affetsin beni, adını bir oç ile aynı cümlede kullandım.
azmettiricileri bugun tutuklanmistir.
Atatürkçü chp bunu beğenmiştir.
Korkutuyosa demek ki.