bugün

cinsel istismarın ne boyutlarda olduğunu gösteren haber, bunlar yüzünden dinden soğudum şerefsizim.

http://www.sabah.com.tr/y...-sok-eden-cinsel-istismar

görsel
Din istismarının ne boyutlara ulaştığının göstergesi olan haber.

Adamlar ailecek gidiyor bir de! Adam karısını ve çocuklarını kendi eliyle sakallıya siktirtiyor, sonra da kendisini! Oha lan!

(bkz: hani marjinal bizdik)
Karı koca beraber gidip ayrı ayrı ilişkiye girerek cennete gireceğini zanneden beynine sıçtığımın, göt akıllı versiyonlarıdır. Yemin ederim bir tanesini elime geçirsem yola yola öldürürüm herhalde. Namazı, abdesti bırakıp, elalemin şeyini yalayarak cennete mi gidilir? A benim geri zekalı halkım. Sen eşek oldukça sırtına semer vuran çok olur.

Bir ara Kırıkkale'de de böyle bir şeyh peydah olmuş. Kocamla aramız bozuk diyene benimle yatarsan düzelir diyormuş. Onlar da yatıyorlarmış. Artık kocasıyla arası düzeliyor mu, nasıl düzeliyor ona aklım ermedi.

Acayip sinirlendim ya. Sahi diyorum bak.
pir U.k in ingiliz ajanı olduğunu düşünmektim.
cahilliğin de sınırı var dedirten haber. buna inananıp bu adama eşini teslim edenler yolda üstüne bastığımız taşlardan bile daha az akıllıdır.
nur yüzlü dedelerin neden nur yüzlü olduğunu anlamamıza sebep olan akıntıdır.

bu dedeler gay olduğu için birbirlerinin yüzüne akıtıyorlar ve nur yüzlü oluyorlar. *
içleri domuz dan beter olan insan suretli şeytanların dini kötülemek adına sarıldıkları haber. pislik birinin yaptığı ve söylediği çirkin söz. o mübarek atandan utan dinsiz köpek.
burda suçlu kim istismarı yapanmı.istismara maruz kalan cahil vatandaşmı.bu cahil vatandaşı eğitmeyen devletmi.
muzcu hocayı anımsatmıştır. bi dönem gizli kamera kayıtlarında ziki daşşa millete nasıl yalattığının görüntüleri mevcut idi.
başlığı okdugumda incici saldırısına ugradıgımızı düşündüğüm başlık. ama ilk entryi okuyarak rahatladım. yine bizbizeyiz canlarım.
(bkz: pipisinden nur akan pir)
buna inanan gerizekalılarda sorun yok bu adamda mı sorun va rşimdi? ben anlamadım kurnazlık ne zamandan beri suç oldu. kadın gidip kendini yaptıracak nur dolmak için sonra bunu tutuklayacaklar.
buna inanan beyin özürlüyü almalılar içeri. ülkeyi getiren onlar çünkü.
tekke ve zaviyeler yeniden açılmalı diyenlerin tekrar değerlendirmesi gereken haberdir, milleti din satarak sikiyorlar artık.

adamlar aşmışlar golden shower, deep throat artık fisting de başlar.

hani marjinal bizdik amına koduklarım?
nurcu ve nur cemaatine bakış açımı değiştirmiş haberdir.
götüne floresan sokmuş angut beyanı. ışık çükünden çıkmış pezevengin.
çevresinde ne kadar andaval varsa kandırmayı misyon edinmiş bir hastalıklı ruhun iddiasıdır.

ancak ben başka bir noktaya değinmek istiyorum. önemsiz birinin yaptığı dini bir rezillik ortaya çıkınca nasıl da 336 yıl hapis cezası istemi çıkmasına. islamın adını karaladı ya, en ağır cezaya çarptırılmalı. çarptırılmalı tabi. ona sözüm yok. ancak bu tip olaylarda kimsenin aklına mağdurların rızası vardır demek gelmiyor. zira mağdurların rızası var. zorla yapmamış, ikna etmiş. elbette adamın(!) masumluğu değil benim vurguladığım nokta. ama keşke aynı hassasiyet tecavüz vakalarında da gösterilse. yanlış zamanda yanlış yerde bulunan kadınlar da, o adamın(!) evine gidip her istediğini yapmayı kabul eden akılsızlar kadar mağdur sayılsa.
tıp dilinde gonore dediğimiz rahatsızlığın belirtisidir, acil bir bevliyeciye(ürolog) görünmesini tavsiye ederiz.
(bkz: bel soğukluğu olmasın sakın o)
din denilen kavramın istismara, sömürülmeye ne derece açık olduğunu anatan haber...

bir adam ki "sikimden akan döl değil nurdur, içersen cennete gidersin" diyor, kimse de demiyor ki "senin cennetinin de nurunun da, sakalının da amına korum"

gidip paşa paşa ağzını dayayıp sakallının sikini emiyorlar..niye? cennete gidecekler çünkü..

önce karısı sonra kocası ikisi de ayrı ayrı hocaya götünü siktiriyor..niye? cennete gidecekler çünkü..

bu karı koca göütünü siktirenlere git bak, kesin full çarşaftır...erkek eline ellerinin değmesini günah görürler...televizyonda öpüşme sahnesi olsa kanal değiştirirler...

ama gidip ailecek hocanınkini alıyorlar ağızlarına...

ne cennetmiş arkadaş ya.gitmek için yapmayacakları yok..

ama hocaya helal olsun...bulmuş malları, bi düz bi ters sikmiş..cenneti bu dünyada yaşamış..bravo.
dinin aptalları kandırmak üzere üretilmiş bir 'saçmalıklar topluluğu' olduğunu kanıtlayan cümledir.
menfaat uğruna din gibi çağ dışı bir kavramın insanların hayatını nasıl rahatça şekillendirebildiğini gördüğümüz olay.
yanlış insana suç atılan olaydır. ulan oraya giden dangalaklar asıl suçlanması gereken. yıl olmuş 2013 nasıl böyle birşeye inanılır? aslında yıl da farketmez kendini siktirerek cennete gitmek nedir? hangi mantık, kafa algılar bunu? bir de ailecek gitmişler. gülsem mi ağlasam mı kızsam mı bilemiyorum. bu dangalaklar olduğu sürece cinsellik organı herşeyi akıtır amk.