bugün

Merak edilen sorudur. Fikirlerinizi alayım.
Apış arasıyla seviyorsan olmaz.
ilişki olmadan cinsellik oluyorsa, cinsellik olmadan ilişki de olur.
Benim için olmaz.

Herhangi bir sağlık problemi bir şey vardır o başka. Sikmek için sevmiyor insan sonuçta.
aldatmak lazım gelir. ben çok yaşlandım o heyecanlar için.

her türlü ihtiyacımı karşılayan kadın isterim.
olabilir ama olmayabilir de.

ben buraya neden çıktım nasıl çıktım?

ne öznel sorular bunlar ya. sen yaparsın olur, o yapamaz olmaz. buraya bilmem kaç kişi olur yazacak, bilmem kaç kişi olmaz.

yaparsan olur.
Cinselliği açmak gerekir, cinsel birleşme ise kasıt o olmadan da olur ama elini tutmak sarılmak da cinselliktir bunlar da yoksa olmaz.
çocukken olur, yetişkinken olmaz.
gerçekten seviyosanız olur romantizminizi yesinler.*
olur ama eksik olur. arada dokunmak koklamak ister insan cinsellik olmasa bile.
aklınız hep oralarda aq. neymiş şu sevişme merakınız. bi bitmediniz gitti pis istikrarsızlar.
Olmaz.

Entry nerede? Entry burada!
Eğer bir ergen değilseniz, olmayacak ilişki türlüdür.

Sevişmek; hazzın, tutkunun doruklarında yaşanan bir eylemdir, kötü bir şey değil. Azla yetinmeyi kabul etmez. O yüzden seksin olmadığı ilişkiler hep yarımdır benim için.
aşağı doğru g. sağa doğru f. sola doğru f sürtünme.

g=10. süreniz 5 dakika.
iş ilişkisi olur en fazla. Düşünsene ailede bile seks dönüyor ki aile oluyor. O derece vahim durum.
Duygudan soyundurulmuş bir cinsellik yerine cinselliğin olmadığı bir ilişki daha evladır.

ilişki demek en önce duygu ve kafa birliğidir. Birlikteliğin en temel koşulu bence bunlarla ilgilidir.

Cinsellik bekleyebilir. Ama öbürlerinin beklemeye sabrı, zamanı yoktur.

Ben nerden mi biliyorum. Öyle pek ilişki Tecrubem yok. Ama mantıģım böyle olması gerektiğini söylüyor.
neden olmasındır. insanlar cinselliklerini evlilik sonrasına saklamış olabilirler, ki öyle olmalıdır da.

ama cinselliği giderilmesi gereken basit bir ihtiyaç olarak gören geniş bünyelere anlatamazsın bunu.
aseksüel bireyler değilseniz olmaz tespitim bu yönde.
olmaz amac o zaten iliski arac cinsellik amactir.
cevabı çok açık olan bir sorudur.

cinsellik olmayan ilişki olsa olsa arkadaş ilişkisi olur. kaldı ki arkadaşlar da duygusal bir bağ olmadan birlikte olabilirler.
cinsellik olmadan ilişki mi olur yıl 2022
yağsız yemekler olur mu. olmaz.
(bkz: mektup arkadaşlığı)
ilişki olmadan cinsellik olabildiğine göre, cinsellik ilişkiden bağımsız bir şey.

Olmasını isterseniz olur, istemezseniz olmaz. Bu, kişilerin birbirine ve değerlerine duydukları saygı ve sevgiyle alakalı. Eğer istemiyorsanız zamana ihtiyacınız varsa, Sizin seven insan bekler.
ilişkiden ne kastedildiğine bağlı. Kasıt arkadaşlık, dostluk vb ise olur, mahsuru yok. Zaten belli bir yaştan sonra evli çiftlerde cinsellik yani seks bitebiliyor ama ilişki çok büyük oranda devam ediyor, edebiliyor. Bir de aseksüel yani cinsel hayatı olmayanlar var, bunlar da bir şekilde ilişkileri sürdürüyorlar. Ancak taraflardan biri veya her ikisi de sekse ihtiyaç duyuyorsa cinsellik olmadan ilişki mümkün olmaz. Benden bu kadar.
değişir arkadaşlar.

o vajinayla penisin sahibi karar verir.