bugün

(bkz: ibneleri pistten alalım) çal keke çal.
bu normalleştirilebilir bir şey mi! toplumun ahlaki değerlerini bozan böyle birşey şahsım adına kabul edilemez. biliyorum bu bir hormonal dengesizliğin sonucu ama bana bu konuda hoşgörü için gelmesin.
Hormonal dengesizlik değil günümüzde çoğu doyumsuzluk sonucu, farklı arayışlarda olanların tercihi olduğu için, sürekli gündem olmaya çalışıp gençlerin ahlakını bozdukları için saygı duymuyorum, tahammülüm yok. Ne bok yiyorsanız yiyin zorla göz önüne gelmeye çalışmayın.
Ederim neden edemeyeyim. Yalnız şöyle ki ben Parkta, sokakta bir kadın ve erkeğin de, erkek ve erkeğin de, kadın ve kadının da öpüşüp yiyiştiğini görmek istemiyorum. Evinizde ne bok yerseniz yeyin.
yobazlık altında da ya yahudilik, ya islam ya hıriistyanlık vardır. tahammülsüz yobazlar genelde bunlar oluyor. hepsi aynı asalak dine inanıp onun üzerinden insanları yargılıyor. toplumsal ahlakı bozuyormuş çocuklara hallenen sakalını siktiğimin yobazlarını siz önce yok edin.
sevmiyorum ibneleri amk. siktirin gidin kendi cinsinizi sikin ruh hastaları.
cinsel tercihi ben olmayan kimseye tahammül edemiyorum.
lezbiyenlere aşırı derecede katlanabilirim ben : ) Sen su potansiyel eşcinsellere bakma. hep erkek ziki fantazisi yüzünden böyle korkuyorlar. Biraz lezbiyen fantazisi kurun amk, hep kobra düşün, düşün, ipana olacanız la en sonunda : )
Tasvip etmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın.
ulan sana ne ben gece evimde erkekle mi yatıyorum yoksa dişiyle mi.
Bana sulanan bir hem cinsime nasıl tahammül etmemi bekliyorsunuz. Sulanmadığı taktirde sorun yok demektir.