bugün

hiç şüphesiz ki sapık kadınlar tarafından taciz edilecek, giyinme özgürlüğü olan erkektir. kadının giyim özgürlüğünü savunan feminist ve feminenleri buraya da desteğe bekliyoruz efenim, buyrun.
yoo, bir kadının cinsel organını göstermesi için çıplak olması gerekmez. aynı şekilde içinde bir şey olmayan şort giymişse yeterlidir. kadınla erkeğin ne farkı var, aynı yerde benzer şeyler var.

ulan şuraya kadın fizyolojisinden habersiz ergenler yazıyor, bir de kendileri kadar cahil ergenler gelip artılıyor ya, ben ona yanıyorum. sözlük oğlum burası ya. bir şey bilmiyorsan sus, kenarda dur, okuyup öğren.
hayattaki tek amacı kıçını başını olabildiğince açmak olan kadınların ve onların yancısı abazanların ikiyüzlülüklerini gözlemleyebilmek adına güzel bir konu mankeni olmuş adamdır.

haydi bakalım. sen göt lobunun görünmesini modernlik özgürlük sayarsan yarın bir gün kendini bilmez erkeğin teki de işte böyle çıkar dal taşak gezecem der.
sen şimdi videodaki kadına "kerhaneden çıktı" mı diyorsun anlamadım. var, bir sürü var. ve eminim ki iç çamaşırı giymeyen kadınlar onlara kerhane karısı dediğin için şu anda üzülüyorlar.
ulan ne kadar gerizekalılar var, isteyen çıplak gezer, isteyen her tarafını kapatır. kimsenin bir bok demeye de hakkı yoktur.
beyniniz dürterim böyle saçma saçma işleri tartısmayın.
hiç şüphesiz ki bir akabelidir. zaten bunlar çoğunlukla totoş olurlar.

akabe demek traverten demektir.
erkek kıyafetinden dolayı bir şeyi belli oluyorsa bu gayet doğal karşılanmalıdır. kadınlar nasıl göğüs dekoltesi bırakıyorlarsa ve anlayış gösterebiliyorsak buda modern toplumda normal karşılanmalı.
Biri şu seliayı silksin ya
Güzel olsa göstercen yani.
kadınlardan çok erkekleri rahatsız eder. ülkede gençlerin yarısı fazla bonzai, alkol, sigara, çay, cips, gazlı içecek vs... ve yetersiz spordan dolayı ereksiyon sorunları yaşıyor; psikolojisi bozuk olduğundan dolayı erken boşalma problemi var; hayatında spor yapmadığından dolayı armut gibi vücuda sahip, şort "giyebilecek" fiziğe sahip erkek görünce kıskanması ve bozarması gayet normal.

aklınız fikriniz kadınların götünde ve erkeklerin sikindeyken ne giyersek giyelim dikkatiniz neredeyse onu göreceksiniz. biraz spor yapsanız, püriten zihniyetten uzaklaşsanız, eğlenseniz ve özgüveninizi arttırsanız da herkes rahatlasa keşke.
güncel Önemli Başlıklar