cinsel münasebet esnasında oluşan kazalardır.
(bkz: penis kırılması)
(bkz: kondom yırtılması)
izolasyonsuz çalışmanın akabinde gelen kaza kurşunudur.
(bkz: çocuk)
(bkz: öpüşürken hapşurmak)
aldatırken yakalandığınızda kullanabileceğiniz bahanedir.
(bkz: sabuna bastı ayağı kaydı şimdi 35 cocuk babası)
(bkz: erken boşalma)
(bkz: boşalıyorum diye bir kadının içine işemek)
(bkz: am fortlaması)
(bkz: çocuk)
haydar dümen'in köşesinde gördüğüm '' penisimden kırt diye bir ses geldi '' başlıklı mektup buna güzel bir örnektir.
akabinde 9 ay sonra bir bebişin doğması.
bedendeki sonradan farkedilen morluklar.
- evet sayın seyirciler şimdi de ıııı... o dehşet verici kazanın ayrıntılarını almak için ııııı... arkadaşımız tolga'ya bağlanıyoruz. evet tolga seni dinliyoruz.

- sayın birand olay 2. 45 sularında cereyan etmiş. görgü tanıklarına göre kazanın bu denli dehşet vericilik kazanmasında yağışlı hava koşullarının büyük etkisi var. havanın kazazedelerde oluşturduğu atmosfer, büyük duygusal atılımlara sebep olmuş. elimize ulaşan bilgilere göre yoldan çıkarak hatalı dölleme yapan partnerin durumu ciddiyetini koruyor. olay esnasında uyuyakalan diğer partnerin ise kazanın şokunu hala atlatamadığı elimize ulaşan diğer bilgiler arasında.
(bkz: kardeş)
edit: annemle babam, annem hamile kaldıktan sonra bana kardeş ister misin diye sordular. çünkü kaza eseri olmuş*
(bkz: aids)
Çoğu kazanın aksine can kaybı ile sonuçlanmaz... Tersi bir durum söz konusudur ...
kızlığın yitirilmesi kaza ile oldu.
--spoiler--
aynur hani vermeyecektin evlenmeden.
arkadaydı ama ayşe ablaaaa(ağlamaklı)
ben o pozisyonda nasıl oldu anlayamadım .
--spoiler--
(bkz: kişisel bir şey değil bu) diyesim gelir.
sirkecidentrengider.
(bkz: arkadaşıyla şakalaşırken hamile kaldı)
(bkz: irrasyonel üçüncü sayfa haberleri)
spermlerin fişek gibi boğaza fırlatılması.
kaza -'geliyorum,geliyorum'- dedi aslında o kişiye.
antepte eşek siken A.M ağır yara aldı.
söylentilere göre ayağının altına taş koymamış olması bi yana ERKEK EŞEK olmasıydı.
sevgili ile arka koltukta gerçekleşen kazadır ki hava yastığı yoksa yeni nesilere gebe olabilir.