bugün

cinlerin tuvalete giden insanın peşine düşmesi durumudur. ki bu da, bunu okuyan birçok yazarın salona sıçması demektir. hayırlı uğurlu olsun.
olabilir.
sadece tuvalete gierken takip ediyorsa eyvallah.
mesane patlatan başlıklar.

korkmayın lan, cinler gecenin bu vaktinde sizin için keyfini bozmaz. sahiden bu kadar önemli olduğunuzu mu düşünüyorsunuz...

editcin: yanlış yere konan virgül düzeltildi.

edit2: ama tabi bide işerken gelen ürperti var tabi, yoksa...
Gece ağaç altına işeyince de geliyorlarmış, ıslık çalınca da geliyorlarmış. Ama besmele çekince gidiyorlarmış. Islık çalıp besmele çekme combosu yapınca da ağzına sıçıyorlarmış.
'bari tuvalette rahat bırakın!!' deme sebebidir. ya tuvalete de giremicem sizin yüzünüzden. *
(bkz: tövbe de kız)
(bkz: çocum tut bakalım çişini)

11. nesilleri filan korkutmak amaçlı uydurulmuş şeydir.

olmayan takiptir.
anahtar kelimeyi bilmesi gerekir.

(bkz: destur)
Cinlerin yapmadığı birşey var mı dedirtir adama.
doğruluğu tartışılmaz bir gerçektir.

herkes de bilir gibi konuşuyor amk. madem böyle bir şey yok, o zaman demin götümü elleyen kimdi?
kardeşim yattım uyuyorum artık çok geç. (bkz: zaaa xD)
küçüktüm. ananem demişti aynısını bana. tabi inanmaz gülerdim kadına. taaaki birgün tuvalette dergi okurken ışığın titremesine kadar. ışık yanıp söner gibi oldu o sıra bir silüet gördüm. korkudan altıma yapıcaktım ama zaten tuvaletteydim o yüzden yaptımda. çığlık çığlığa kanter içinde kaldım. bir uyandım yerdeyim ananem okuyor beni. oğlum 1 saattir çığlık atıyosun okudum uyandın dedi. meğer cinler tuvalette banyoda izlermiş insanları...

şaka lan buda şaka. tövbe tövbee. gelmesin cin min tuvalete. ben zor sığıyorum amk...
bu varlıkların işi gücü yok insan gibi mal bi varlığın pis bokuyla uğraşacak he oldu. saygılar tüm evrendeki tüm saygıdeğer varlıklar.
tecrübeyle sabittir. denemek isteyenler tuvalet dönüşünde arkalarına baksınlar. bismillahirrahmanirrahiym...
(bkz: bok var amk gel)
Bilinç altımıza küçükken işlenmiş durumdur.
insanı korkutan bir durumdur. nereye sıçalım, salona mı sıçalım?