bugün

2 sene önce yazıldığı gibi tek başıma kullanılmayan boş -1 katta denedim. ve olmadı. yani an itibarı ile çürüttüğüm olaydır.

edit: eksilendim. tamam oldu cin geldi aslında. yeter ki sen üzülme
Bu işler metafizik işidir bi nevi ilim işidir öyle kara gürültüyle olcak işler değildir.
Ki zaten uğraşmayın derim.
Saatlerdir uğraşıyorum 7 kere fatihayı tersten okudum gelmiyorum orospu çocukları..
Kürt olduğum için gelmiyorlarsa söylesinler beklemeyim..!
Sozluk yazarlarinin girmeye tirstigi basliktir ayni zamanda..
Yazsam acaba gelir mi diye endişeye sebep olan başlık.

(bkz: altıma sıçtım)
Denemeye zaman ayıramayacağım zırvalık. Hatta saçmalığın daniskası.
Üç harfli çağırmak desek.
CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN CiN... şeklinde yüz defa söylenip, üzerine bir kuluv allah üç elham okunduğunda geliyor. denedim oldu, birlikte eti cin yiyoruz, yanında cin tonik içiyoruz.
Gecenin bu saatlerinde yapmasi en keyif veren eylem..

Çağırıyorum ama gelmiyor orospu çocukları..!

Hayır yani kürt olduğum içinse söylesinler bir molotofa bakar sikerim ocaklarını!
başlarda 10 kişi yapacaktık lakin 5 kişiye kadar düştük. kağıtlar yazıldı fincan bulundu, ışıklar kapatıldı her şey tamam. bu sırada otelin giriş katında kalıyoruz. birkaç deneme yaptık ama hep yarım kaldı vazgeçişler oldu. en son herkes hazırlandı gerekli dualar fincana okundu. parmaklar fincanın üstünde ey cin geldiysen işaret ver dememizle beraber camdan 3 tıklama geldi herkes ananı sikim sıçtık tavırlarıyla odadan çıktı. koşarak dışarıya çıkmamla beraber karşımda ayrılan arkadaşlarımı gördüm bu da italyada bir anımdı 25 dakika öncesiydi.
Bir yaz akşamı, sene 1997. Balkonda arkadaşlarla oturuyoruz bir şeyler içiyoruz, fındık fıstık yiyoruz, oradan buradan makara yapıyoruz. Konuşurken konu korku mevzusuna geldi. Birbirimizin korkularını konuşmaya başladık. Sıra çocukluk arkadaşım Fırat’a gelince “Deccal” dedi. Önce bir sessizlik oldu. Sonra mevzu cinlerden açıldı. Kemal diye bir arkadaşımız vardı o da çok korkardı bu mevzulardan. Konuşmayın deyip durdu ama nafile. Saat gece 1 gibi uyumaya gidiyorum dedi ve gitti. Çok geçmeden bizde yataklara dağıldık. Uyandığımda saat gece 4:43 falandı duvar saati karşımdaydı çok iyi hatırlıyorum. Mutfaktan tangur tungur sesler geliyor. Tabak çanak birbirine vuruyordu sanki. Önce korkmadım, camı açık unutmuşuzdur kuş falan girmiştir diye düşündüm. Tabii o saatte kuş ne arıyorsa. Yavaş adımlarla yürümeye başladım, uyku sersemiydim dengemde yerinde değildi. Koridorun ışığını yakmaya çalıştım ama yanmadı. Biraz tedirgin oldum ancak bozulmuştur diyerek devam ettim. ister inanın ister inanmayın kulağımda sanki bir ses “Yetiş Yasin yetiş, cinler geldi cinler. Yasin koş, cinler geldi cinler, Allah yardım etsin, cinler geldi cinler” deyip duruyordu. Sanki kafamın içinde bir ses vardı. Mutfağın ışığı açılıp kapanmaya başladı. “Fırat sen misin?” Diye seslendim. Seslendiğim an sesler kesildi. Işıklar söndü. içimden dua okudum. Bizimkiler horul horul uyuyordu. Mutfağa girdiğimde karşıda sarı parlak iki göz vardı. Size ciddi anlamda söylüyorum korkudan elim ayağım boşaldı. Işık patladı, patlar patlamaz bir aydınlık oldu. O aydınlıkta farkedebildiğim kadarıyla, dişleri sivri, kulakları olmayan, gözleri şaşı biri bana bakıyordu. Olduğum yerde bağırdım. Bizimkiler kalktı. El feneri getirdiler. Yere baktığımızda Kemal yerde yatıyor. Anlının üstüne kanla Dabbetü’l-Arz yazıyordu. Ne olduğunu siz araştırın bahsetmek bile istemiyorum. Çok korktuk. Elimiz ayağımız birbirine dolaştı. Ambulans, çağırıldı. Kemal hayatını kaybetti. Şimdi aynı arkadaşlarımla hala görüşüyorum ama konu hiç bir zaman Kemal’den açılmadı o zamandan beri.
Eskort çağırmaya göre çok daha az masraflıdır. Hadi eyv.
(bkz: cool horror story)
yurt odasındayız. inançtan son derece uzak bir felsefe bölümü öğrencisi ve geçmişi allah'ın sevgili kulu şimdisi şeytanın esiri olan ben, dedik ki cin çağıralım. oda 4 kişilik azeri arkadaş gerçekten korkup lan manyak mısınız diyip odadan kaçtı. kürt olan arkadaş inancı ne kendisi de bilmiyordu ama fazla kafası çalışmadığından kalmaya karar verdi. bardakları ters çevirdik, ışıkları kapattık, google amcaya cin çağırma yazdık. ne derse uyguladım anlamını bilmediğim abuk subuk duaları okudum defalarca kez. cinin minin geleceği yoktu. neden acaba dedik. sonra bir baktık ki bunları yapmadan evvel abdest almamız gerekiyormuş. dedim olum abdesti bırak bende boy abdesti yok yıllardır. bu da böyle bir anımdır efendim. buradan tüm cinlere selam.
Abdest alsan da gelmeyecekti, odada kürt varmış.
geri göndermesini bilmiyorsanız riskli mesele.
Boş işlerle ugraşmayin bir faydasi yok.
Kesinlikle Yapılmaması gereken eylemdir. Macera aramayınız.
macera yaratmaya gerek yok, aramızda da yaşayanları mevcut allah kötüleriyle karşılaştırmasın.

Ergenlere sesleniyorum burdan zaten yarım aklınız var yapmayın.
ıssız ve kırsal alanlarda yapılan eylemdir.
çağırması mesele değil de, gelen cin'den ne isteyeceğiz biz ? işte bütün sorun bu.

edit: çağırdıktan sonra musallat olmaz değil mi ? gider yani. tecrübesi olan paylaşsın.
akşam suyu kaynatıp dışarı çıkıyorsunuz çöpe ya da bir kül birikintisine döküyorsunuz. onlar sizi bulur merak etmeyin.

ek: göndermek çok zordur denemesi tavsiye edilmez.
Hayat boyunca en az bir kere arkadaş ortamında yapılan aktivite.
Biz yıllar evvel çağırmıştık. Kırsal ortamda. Gece saat 3 falan.
Arkadaşın içine girdi. Uzun süre kabus falan gördü çocuk. Psikolojisi bozuldu. Askerde bile çürük almıştı.
görsel
gece suyu kaynatıp dışarı çıkıyorsunuz çöp kovasına ya da bir kül birikintisine döküyorsunuz. büyük ihtimal davetinize nahoş bir şekilde icabet edeceklerdir.
denemediğim yöntem kalmadı ama gelmiyorlar çağırıyoruz bir davete icabet etsenize.
güncel Önemli Başlıklar