bugün

ortamın boş beleş eski cin conlu teneke yazarlarından biri. evet..

görsel
Kuşgilller familyası tarafından eksi yağmuruna tutulan yazar. Karmam feda olsun Cimbom'a.
aklını fenerbahçeyle bozmuş ezik bi yazar. lan olm fener 6 tane bastımı bastı hala onun ezikliğini yaşarsınız 100 yaşına gelsende o 6 gol sizin bünyenizi bozmaya yeter artar bile. lan sen paul sahilleri üstegmenin postasi saldirayterk bikaç tane daha ezik var ortamda cincondan başka yazdıgınız giri yok olm. mesela....

sana yakın geçmişten bi video atim izler izler kendinden geçersin. evet...

keyifli izlemeler: https://www.youtube.com/watch?v=Z0KEZ0KdQ3I
Feneri itin götüne sokan, cimbomlu yazar.
Koştursun efenim.

Edit: itin götü de ne pis kokar be offssppf
Biraz daha şişirilmiş balon adlı başlıkları hortlatırsa çaylak yemesi muhtemel olan yazardır.
Anladık tmm her şey şişirilmiş balon amk.
2 tane şişirilmiş balonu patlatmanın verdiği zevkle bol bol entry giren yazardır.
açtigı şişirilmiş balon başlıklarıyla acilen bi şekilde şişirilmesi gereken yazarımsı. evet..
acaba niye bu kadar eksilendim? diye kendisine sorması gereken vatandaş.

(#40219787)
Muhtemelen erkek.
Girdiği entrylerle kuşgilller familyasının canını yakan şahsına münhasır bir yazardır. Tasavvur edemeyeceğiniz kadar da Galatasaraylıdır.
Fenerli zıplatan, armaya gönül vermiş güzel bir yazar. Üstte bir kuş 6 0 falan yazmış, kesinlikle seni ciddiye almıyoruz. Salı şampiyonlar ligi maçımız var, izlersin.
kimin feyki kim bilir. ancak yolu yol değil.
iyidir hoştur. severiz kendisini.
Gerçek bir Galatasaray sevdalısıdır. Bazı tahammülsüz kuşları iyi avlar.
kendini galatasaraylı gösteren fenerbahçeli troll.
(#40290496)
Neden çaylak olduğunu merak ettiğim yazar.
An itibarıyla yazarın biri tarafından tehdit edilmiş yazardır. Üstelik bu yazarın entrylerinin tamamı neredeyse futbol. Hala nasıl sözlükte duruyor anlam veremiyorum. Önce mahkemeye vereceğim diye tehdit etti, pabuç bırakmayınca da bizzat kendi ismiyle tehdit etti. Adını duyacakmışım da bilmem ne.. Yine söylüyorum elinden geleni ardına koyma.

işte o seviyesiz yazar. (bkz: forza besiktas)
Şimdi de kendi başlığında tehdit edilmiş yazardır. Ben şikayet etsem kaç gün cevap gelmez, bir Moderatör görüyorsa şu yazara gereken dersi versin. Uludağ sözlük uyuma tehditkar boş beleş yazarlar var aramızda.

O şahıs şansını biraz daha zorlarsa güzel bir küfür yiyecek gibi duruyor.
efsane geri dönmüştür.

girdiği enrty'ler ile 17 kardeş takımı hoplatan aslan bir yazardır.
Kuşlara dert olmuş yazardır.
Galatasaraylı olması yeterli olan yazar.
(bkz: bomboş)