takribi 1 hafta içinde nick altının yanına koyulacak yazardır. mahmut abi olma ihtimaline arabayı basıyorum ben, 1.06 oran vermiş resmen.

tags: cilek, koku, aseton
erkek düşmanı ergen hatun.
saygısız ve terbiyesiz bir ailede büyüdüğü çok belli bir kız. büyüklerine saygıyı öğrenmemiş.
(bkz: doğmasa da olurdu yani)
https://www.youtube.com/watch?v=RLKOmXm6W3s paylaşımlarını yakından takip etmekte olduğum ve nacizane bu parçayı hediye ettiğim, sözlüğün dost yazarlarından.
tostunu bana yar etmemek için yaşadığı bölgeyi gizli tutan yazar. çok yazık.
çocukluğumuzun asetonudur. oldukça yapay kokar.
akıllı,sempatik ve kemalist arkadaşlarının olduğunu umduğum yazar.
(#20468418) insanları aptallıkla sığırıkla suçlayan cühela. alemin akıllısı kendisi ya elin aklını beğenmiyor. var mı arkadaş akp döneminde rahatım özgürüm param da var cebim de doluyor bankaya gidip kredi çektiğimde tüm bankalar veriyor kredi kartıyla birşey aldığımda anasının amı kadar vade farkı ya da faiz de ödemiyorum.
(#20556046) bu sözlerinin üzerine ekleyecek bir şey bulamadığım yazar.
"kontör at sevgilim" şarkısını beraber dillendirdiğimiz yazar. atmadı ama şerefsiz. pinti bir kız vesselam.
Kendilerinin güzelliği karşısında erkeklerin yamyam olması şaşırılmıcak durumdur. Hayır yani hemcinsim olmasa sulancam sana hemşiree.
yine uyuma diye tutturmuş kırılgan kişilik. aşık bana vesselam.
verdiği destek unutulmayacak harbi yazar.
verdiğim aşkımı unutamayacak harbi yazar.
dünyanın en tatlı insanı olmaya oynuyor. her gün hiç sıkılmadan saatlerce muhabbet edilesidir. çok severiz kendisini.
Bana hırka örecek söz verdi. Siyahğ örecek hem de. Örecen de mi?
Kendini bana sevdirmiştir . Ama gönlümü alması gereken yazardır. Çok kırıldım ulan.
bana hakaret etmiş bir bayan yazar.
muhteşem bi ikili olabiliriz yazarı. ben oje sen aseton
harun abi denmesine çok kızıyor. ne diyem mahmut mu diyem? ya da carpe diem? 
ettiği hakaret sayesinde çaylak olmuştur. önemli olan hakaretler değildi. bir bayana yakıştığı gibi davranmayışı, hemcinslerini aşağılayacak kadar çapı düşük olması.
(#22502143) kendisi çok kızdırılmış. Ayıp. Yapmayın.

Ayrıca Yaratıcı ve keşke olsa dediğim nick sahibi yazar. Hayır varsa da ben bulamadım bu kadar zaman. Çok ayıp etmişim.
Eyvallahi olmayan yazar. Birazda unutkan yazar.
kezban kelimesinin aşırı kullanımı konusunda haklı yazar.
boku çıktı amk.
kimdir nedir bilmem. tanımam etmem.

lakin yollu hatundur ne demek ulan dalyarrak?

bu sözlükte ne geyikler çevrildi. pedini yazan kızlarla, adet gününü belirten kızlarla taşak geçildi. ama hiç kimse bu kadar uç noktaya gitmedi.

troller bile genelleyerek sinirlendirdi insanlar. direkt olarak bir insana yollu ne demek ulan amk?

erkek bile olabilir, sikimde değil. kim olduğunu bilmem dediğim gibi. lakin yollu ne demek la? harbi anlamıyorum.

harbiden bitmiş uludağsözlük amk.