bugün

onlara düsse düsse nuri düşer, o da kim kimi siker belli olmaz yani.
erkek inananları dünya'da abaza gezenlere bir işi yaptırmak için söylenen yaptırım cümlesidir.

"bak evladım dünya'da bir şey olamadın doğru düzgün bir kadın bile olmadı git patlat kendini cennette hurileri s.. eversin..."
müslümanlığı bu kadar kötülemek yanlış olsa gerek. ben ateist arkadaşların. dinlerini iyice araştırdıklarından ve bazı yazanların yanlış geldiğinden ötürü dinlerini bıraktığına inanıyorum. bu yüzden huri dedikleriniz onlar için zevk veren bir şey olmayacak. sadece hizmetkarları olarak adlandırdıkları yaratıcının melekleri. onlara hanımları hurilerden daha güzel gözükeceği söylenmilştir. hala saçma ve tezat olsada başlığın biraz değişmesi gerekli.
abaza gözüyle bakmak diye buna denir. müslümanın amacı allah rızasıdır ama sen nerden biliceksin tabi?
cennet'te kullara huri verilecek. tercih senin.
Kafatasının içi boş olmasından ötürü herşeyi pipisiyle değerlendirmek zorunda olanların üretmiş olduğu muhtelif konulardan bir tanesi vakit harcamaya değmez..
Ülkenin saçmalıklarından biri olan kesim.
En çok ben sikicem orası kesin.
her yerdeler. bazen manavda elma tartan manav, bazen bakkalda çuklat satan sakallı amca, bazen bozuk mal pazarlamaya çalışan yavşak tüccar.

her yerdeler, gerçekten bir tanrı oturup acaba bu kullarımı nasıl tatmin etsem diye düşünmüş müdür?

bir kere felsefe olarak ters.

tanrının nasıl yakmak için ateşe ihtiyacı yoksa zevk vermek için de huriye ihtiyacı yoktur. kendiliğinden zevk veren bir şey bulabilir.