bugün

üst edit: ben kimsenin artı oyu ya da eski oyu derdinde değilim, verenler kendi isteği ile oy vermişlerdir. ve ben burada oy toplamak için değil sadece içimdekileri söylüyorum. ve seninde buraya gelip bana "..oy alayim diye sekil yapip durmayin "
gibi cümleler kuramazsın sen. ve senin de buraya gelip "primmm yapıooo arkadaşlar primm yapıoo" diyip prim yapmam çok ironik bir durum. eğer beğenmediysen gel mesaj kısmından yazabilirsin.

yıllardır tecavüz, işkence, insanlar üzerinde deneyler, terör, toplumsal olaylar, felaketler. artık yeter.

bundan 200 yıl sonra yine aynı şeyler, yine felaketler, yine masum çocuklar. 200 yıl sonraki 200 yıl yine aynı 1000 2000 100.000 yıl sonra yine aynı şeyler. asırlardır sürecek bu. peki bu caniler ne olacakmı, belki darp edilecek ama ölecek ve o şerefsiz o.spu çocuğu unutulacak, o masum kız nemi olacak, acı cekecek, depresyona girecek, bir şerefsiz yüzünden hep aklına o an gelecek. hayatı böyle sürecek ve oda öldüğünde bütün insanlar bunu unutacak. yeni olaylar olacak onları unutulacak, biz ölüceğiz biz unutulacağız. her insan unutulacak. ve boşuna boşuna yaşayacağız bu hayatı. ölümden sonrası yok!! keşke gelecek nesile yaşanabilir bir hayat bırakabilsek.

tecavüzcü, hırsız, katil, canilik, önyargıların hepsi kalksa. bizim zaten umudumuz yok. bari bir umut bıraklım gelecek nesillere.