bugün

Gerçekten yeteri kadar kişi tarafından kabul görecek on sebep bulana tarafımdan ruzi nazar isimli kitap hediye edilecektir.
Chp Ye oy vermek için üretim, gelişim, bağımsız ülke politikasına yönelik atılacak adımlar, eğitim, sağlık, adalet gibi konularda geçerli ve özgün on sebeptir.
KÖR OLMAK.
http://www.uludagsozluk.com/e/9559116/ *
yabancı uyruklu olmak da bunlardan biridir. nerde bir yabancı görsem atatürkçü, çağdaş(!) ve chpli. gezi'de de türklerden çok yabancılar ayaktaydı özgürlükler için. canlarım benim ne kadar düşünceliler!

ırk ayrımına tamamen karşıyım ve bunu söyleyeceğimi asla tahmin etmezdim ama şu bir gerçek ki ülkeyi yıkmaya çalışan azınlık tayfadır chp'ye destek veren.
belediyelerinde sibel üresin gibi bir aile danışmanı bulundurmaması bence 100 nedeni kapsayacaktır.
oy vermek için on sebebe ne gerek var ki, sebepsiz yere veren o kadar çok ki... ama saymak gerekirse
1-halk düşmanı olmak
2-dersim ve zilan katliamları haklı görmek
3- yeniliklere kapalı olmak
4-muhalefet için muhalefet felsefesini benimsemek
5-dedem de veriyordu babamda veriyordu ben de vereceğim
6-kurulu düzenin devamını istemek

valla chp ye oy vermek için aklıma gelen ya da midemin kaldırdığı nedenler şimdilik bunlar..
ironinin dibine vurmak isteniyor ise yahut kendinle tezatlık yaşamak.
o vakit chp ye verin.
size bu yetenekleri sunan yegâne parti.
bdp denen şerefsizler partisine bile oy vermek için sebep bulunur ama chp ye bulunmaz.
1- Atatürk ün kurduğu partidir. benim icin bir sebep yeter.
1.faşist olmak
2.faşist olmak

9.faşist olmak
10.faşist olmak.
bunlara ek olarak da kör, akılsız ve küfürbaz olmayı ekleyebiliriz.
Akepe ye vermek için 1 neden bulan Chp ye vermek için de bulur. Sanki birbiri diğerinden daha iyi bir bok ya neden arayalım. Hepsi de aynı. Siktiler canım memlekete.