bugün

Şu iki konuya bakılarak çok rahat anlaşılacaktır.

(bkz: secdede sikeyim sizi secdede)
(bkz: 29 mart 2014 otobüs yolcularına saldırı)

işte bunlar hep,
(bkz: chp zihniyeti)
Her genelleme gibi yanlış olan genellemedir. Nerden saldıracağını şaşıran zihniyet tarafından yapılmıştır.
(bkz: tayyip in götünün kılıyım)
(bkz: başbakanımız bizim için peygamberden bile öndedir)
hiç konuşmayın derim.
bunları konuşanların chpli olduğuna dair bir kanıt yoktur. sadece akplilere saldırdıkları için chpli olamazlar.
bu ülkede tüm aydın vatandaşlar chp`ye oy verdiği için yanlıştır. aydın vatandaştan kastım bilgili ama dürüst ve doğru da olan vatandaştır.
kabullenilemeyecek genelleme.
--spoiler--
kaliteyi üslup gösterir.
--spoiler--
Başlık sahibinin kendi kalitesizliginden dolayı açmıs oldugu başlıktır.
(#23296675)
"ben liderimin götünün kılıyım" demedikleri için "kalitesiz" sayılmaktadırlar göt kıllarınca.
Bu kalitesizliğinin sebebini anlamak zor değil chp seçmeni bir süre sonra ne yaptığını bilmediği partisini bırakmak zorunda kalıyor. Haziran seçimlerinde teröristlere oy atarak denediler bunu şimdi genel müdürleri meydanlarda oyları geri bize verin diye bağırıyor. Seçmende şaşırdı ne yapacaklarını bilemiyorlar. kolay değil atatürkçüyüm derken pkkya oy atmak
buna kalitesizlik değil demokrasi denir dostum. eğer sen demokratsan gözün kapalı radikal partizan olmak yerine partin yanlış yaptığında ona sırt çevirebilirsin. sonuçta bu bir din değildir sıkı sıkıya bağlı olasın. sevmesinide tavır koymasınıda bileceksin.
atatürkçüyüm diye geçinip terörist partiye oy taşımak da ayrı bir ironi değil mi.
Gerçekten kalitesizler. Bilgi birikimi sıfır bunlarda. Beyin tanımı chpliler için sadece bir tanım içlerinde maalesef o şeyden yok. Teröriste oy atan seçmenden akıl ve kalite bekleyemeyiz.
young wolf please !
https://www.youtube.com/watch?v=SqiFxoOWnpg