bugün

yine bir chp zihniyeti ürünüdür.

kılıçdaroğlu'nun ankara mitingi sonrası chpliler, yoldan geçen otobüsün içindeki kızlarımıza sözlü taciz ve hakarette bulundu. işte cemaat ablaların bile oy vereceği parti ve zihniyeti. buyrun izleyelim:

https://www.facebook.com/photo.php?v=628889740523689
savaş çıkarmak için kendi toprağına füze atan, muhalefet partisine bok atmak için kendi provokatörünü hayli hayli chp mitingine gönderir.
anlaşılmayan şey şu : baş örtülülerin dokunulmazlığı mı var?

gezide hamile kadın için ne işin var orda diyenler böyle bir konuda çok hassastır. niye çünkü başı kapalı.

baş örtüsüne göre insanları etiketliyen beyin loplarınızı seveyim...
aşıları tam yetişkin bir chpliden korkulmamasi gerekir. saldırgan tavırlar yakısandır.
erdoğan yeni şehir hastanelerini bunlar tedavi olsun diye yaptırıyor. lakin bunları seçim sonrası tedavi için pensilvanyaya sevk edeceğiz.
ilerici ,çağdaş, düşünce özgürlükçüsü, laiklik anlamları bize öğretikleri gibi değil aslında. kırmızı şal görmüş ispanyol boğası tam olarak anlamı.!

savunucuların bir çoğuda kuduz köpek.

Ne istersin Baş örtüsünden akpli olup olmadığı belli bile olmayan aciz savunmasız kişilerden ne istersin.

Devleti dolandıran vatana ihanet eden baş örtülüler mi . ?

Akp gibi bir canavarı sizin bu aşağılık düşünceniz yaratmadı mı. ?

En büyük hain sizlersiniz şerefsizlikte dağdakilerle kısaya yarışırsınız.

Çağ dışı yaratıklar.

https://www.facebook.com/photo.php?v=673547599376453
laik derken suç atma ve çamura yatanların o kızlardan hiç bir farkı kalmamaktadır bizde size kafatasçımı diyelim.
gidin bir laikliği araştırın önce.
o insanlar suçluysa bunu laikliğe atıp en az onlar kadar suçlu olmak ve akpye kazandırmakta aynı şeydir.
yazıklar olsunluktur.
(bkz: temcit pilavı)
gödön löüklöğö öröştörön önçe .

bu düşünce de olanların hepsi aynı. milletine düşman milletinin manevi değerlerine düşman .

hepsi aptal sürüsü.
şimdi otobüste normal oturan kadına yapılan bu tacizi onaylayacak değiliz. bu bildiğin ipnelik. aslında ipnelik de değil. bu ötekileştirmenin doğurduğu sonuçlardan birisi. top sakal bırakan bir gence "ateist misin olm sen" "komünist misin olm sen" diye soran insanlar nasıl çoğaldıysa başörtülü olana da akpli, şeriatçı ya da şakirt... her türlü yafta yapıştırılmaya artarak devam etti.

e bu ötekileştirmeyi sözlükte yazarak ben yapmadım amk. kimin yaptığını çok iyi biliyorsunuz. kalbimizi her şeyimizi çalan eli uzun adam. *
dikkat edin başörtülü kızlara saldıran gizli akpliler olmasın o? neticede komşu ülkeye savaş açmak için kendi toprağına füze sallamaktan bahseden bir parti bu. rakip partiye laf etmek için 3-5 zibidiyi mi tutamayacak türbanlılara saldırması için?

ayrıca sakın bu sizin haziran boyunca goygoyunu yaptığınız 100 yarı çıplak adamın türbanlı kadını tekmeleyip üzerine işemesi gibi bi şey olmasın?
başı açık kızlara saldıran dincileri düşündüren başlıktır.
hadi onu da açın.
yeter bıktım vallahi dininizden de türbanınızdan da.
Miting sonrası gaza gelip ayıp eden gruptur. Hani nerede sizin özgürlük anlayışınız? Demokratikliğiniz? Kadına saygı ve sevginiz? gibi soruları yöneltebileceğimiz gerçekten ayıp etmiş zihniyettir.

Ayrıca, birileri oje ve boyalardan dinden ve türbandan bıkmamalı herşeyi sevmeli ve düşüncelere giysilere kostümlere saygı göstermeli.
Gençlik günlerinde uzun saç ve küpe yüzünden çok küfür ve biraz da dayak yedim. Güzel havalı bir kızla yolda yururken arkamdan pezevenk diye bağıranları duydum. Ortaokul öğrencisi kıza "kızın rızasıyla" tecavüz edeni gördüm.
Orospu cocugunun tanımını yapacak kadar çok insan tanidim. istersen tanıştırayım sizi onlarla. Kimi kahvede, kimi camide, kimi şu an üniformalı... Kimisi de türbanlı bacıların haklarını arıyor meydanlarda.

Devleti dolandıran, vatan hainleri başörtülüler mi diyosun ya, bacının yanındaki kocasina bak.

Son olarak bi bitmedi türban mağduriyetiniz amk! bu ülkede hergün siktimin yobazların tarafından kaç başı açık kadına ve çocuğa tecavüz edildiğini biliyor musun sen? bugün kaç tane türbansız kadın öldürüldü haberin var mı?

insan hayatı ve yaşam şekli üzerinden yapacağınız siyaseti sikeyim.
Orospu çocuğunun tanımını çağdaş geçinen sosyal paylaşımcıların anaları iyi bilir babana yok deyip komşunun gönlünü hoş edene sor cevaplasın.

ulan geri zekalı biz hem başı açık hemde başı kapalı kadınlara yapılan ötekileştirme muhabbetine zaten karşıyız senin o fındık kadar küçük beyninin anlamadığı bu.

nasıl birileri sokak ortasında sevişmek istiyorum deyip her türlü ahlaksızlığı yapıyorsa birilerininde inançnın gereğini yapma hakkı var anladın mı çağ dışı yaratık.

peki senin o maddeci düşüncen kürtajıma dokunma diyen fikrin. kaç çocuğu öldürdü kaç genç kızı bataklığa sürdü haberin var mı .?
(bkz: mit)
burda kimse o kızları savunmuyor sen olayı anlamamışsın burada insanların yaptıkları kötü şeyleri laiklikle çağdaşlıkla adlandırıyorsun. o suçladığın kızlardan hiç bir farkın kalmıyor.
onlar nası masum insanlara saldırıyor sende masum ideolojilere saldırıyorsun.
çağdaşlığın yada laikliğin karşılığında kapalı kızlara saldırın diye bir ibare yok.
bu soytarılığı yapanlar ne çağdaş ne laik .
bu ne kadar yanlışsa izmirli kadınlara az sikilmediniz dimi diyen akp'li bu da o kadar yanlıştır. neler oluyor bize?
tahammülsüz, faşist zihniyet sahibi zibidilerdir.

adam olacaksınız.
lan bunun neresi saldiri adam otobüse eliyle gösteriyor, biraz abartmadiniz bunun neresi saldiri?
çağdaşlıkla alakaları olmayan insan müsvettesi ıvır zıvırlardır.
saldırı;
http://www.tdk.gov.tr/ind...S.531e72068e5692.38382166,

daha detaylı anlatım;
http://www.youtube.com/watch?v=0daS16bs6jY

tahrip edilmiş görüntüleri, böyle sitelere yayınlayan vatan hainlerinin kökünü kazıyacağız elbet..

ama kelime haznenizi ve görsel gücünüzü güçlendirmek adına, izlemekte yarar var.

bonus;
http://www.youtube.com/watch?v=9XRUZ7CkmaI
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/180460/izmirlilere-ortalik-orospususunuz-diyen-akpli-vatandas
(bkz: ak provokasyon)

Siyasi çıkar sağlamak amacı ile bir türbeye ve kendi askerlerine saldırı planlayan bir zihniyetin ucuz seçim numaralarından birisidir.

Bugün televizyona çıkıp ağlayarak ''chp camileri ahır yaptı, oyunuzu neden bana vermiyorsunuz?'' tiyatrosunu oynayan melih gökçek oyunudur.

Sabredin, seçime bir gün kaldı. Bugün bu tarz bir çok provokasyon haberi çıkabilir.