bugün

mide bulandıran yandaş bir kurtçuğun iftiralarıdır.

seni gibi diktatör sevici küçük tombul kurtçuk seni...
Baştan sona yalan ve algı peşinde bir başlık. Bunun gibiler önüne gelene istediği gibi iftira atıp sonra dindar modunda gezerler. Kendi kafasında kurduğu olasılık üzerinden bile CHP'yi yargılayan bir zavallı kitle var bu ülkede.

Yarın gel a haber'de işe başla evlat. Sen olmuşsun.
Gerçek olsaydı bile Ak partinin stratejilerinden bağışıklık kazanan bünyemizi etkilemeyecek stratejidir.

görsel
bilgileri yokdan sonrasını okumaya gerek duymadım. bunun doğru olduğu tek zihniyet malum zihniyet.
Hata edip okudum bir de. Allah cezamı vere.
bu rejim değişikliğinde chp sadece bir partidir. partiler le değil işiniz türk milletiyle!
bu akp yok chp seçimi değil.
cumhuriyet mi padişahlık mı seçimi!

chp nin seni düdüklemesi senin sıkıntın.
kemal kılıçdaroğlu nun bilmemesi chp nin sıkıntısı.
fakat akp nin bağımsızlığımızı ve milletin kayıtsız şartsız egemenliği tek ele alma isteği milletin ve dahi gelecek kuşakların sorunudur!
kimse milletin egemenliğini devredemez!
chp sikimde değil. barajı kaldır bir kere oy atmam chp'ye. ama oyum hayır çomar kardeş.
mide bulandırmak (bkz: itina ile mağduriyet devşirilir keriz kafalanır), (bkz: amaca ulaşmak için her yol mübahtır)
stratejileriyle siyaset yaparak olur küçük tombul kurtçuk.

bak ana muhalefet ve vatansever insanlarımız (bkz: hollanda ya hemen şimdi yaptırım uygulansın) diyor.

sen neredesin? desteklediklerin nerede?

senin mide bulandırıcı bulmadığın tutum şu (bkz: rte nin hollanda ya yaptırımı 16 nisana ertelemesi) mu oluyor? yani bu mide bulandırıcı değil ama (bkz: hollanda ya hemen şimdi yaptırım uygulansın) demek mide bulandırıcı?

bak sana bir şey söyleyeyim: asıl küçük tombul kurtçuklar insanların midesini hayli bulandıran canlılardır.