bugün

sol bir parti adina utanc verici olmalidir. reziller.
vatansever olduğunu iddia eden sucukçu muhasebecisinin partisinin cemaatle 12 yıl işbirliği yapması kadar rezil bir olaydır.
12 yıl suç ortaklığı yapanların yüzsüzlüğü, boşa çırpınması... ülke yönetimini; şekerle kandırılan çocuk kadar kolay kandırılabilen bir meczuba teslim edildiğini görmezden gelip, zırvalama durumu...
Vallahi çok sexy olmuştur bence...

Hangi pozişınlarda birleştiler acaba?

Akape doggy yapardı.
chp severlerin çaktırmadığı gerçektir. vatan aşkıyla yanan çıplaklık savunucular yok ortada.
(bkz: chp lilere gönül rahatlığıyla şakirt diyebilmek)
"beton kemal" diyenlerin bıyıklarının uzaması ve makam odasına m.kemal fotoğrafı asmasıyla iyice ayyuka çıkmıştır.

profil fotolarında elleri kelepçeli mavi abiler, altında kemalizm türkiye atatürk yazmaya başladılar. 1 yıl önce akp diye götünüzü yırtıyordunuz be.
yıllarca bir birlerine sırayla domalıp gıkları çıkmayan, fakat sonunda sen daha az domaldın, ben biraz daha şapayım kavgasına tutuşup bir birini yiyenlerden daha mı iğrençtir acaba?
chp'li vekillerin bazıları bu yüzden chp'den istifa etmedi mi?
Ispatlanmaya gerek olmayan durumdur. Hayırlı olsun.
Şaşırılmaması gerek, sonuçta (bkz: küfür tek millettir).
yalçın küçük iddiasıdır.

'Fetullah Gülen CHP'nin eşbaşkanıdır'

Ergenekon sanığı Yalçın Küçük, Fetullah Gülen'in CHP Eşbaşkanı olduğunu iddia etti.

Ergenekon sanığı Yalçın Küçük, ''Benim görebildiğim, herkesin görebildiği, Fethullah Gülen’in şu anda Chp’de bir grup kurabilecek kadar güçlü olduğudur. istemeyebilir, aman ne grup kuracağım, hepsi benim adamım, diyebilir, onu bilemem. Ama insanların artık her gün sokakta konuştukları doğru ise, bir grubu var.

Bir adam var, Mahmut, soyadı neydi unuttum. Eren Erdem’in adı geçiyor, sonra Barış Yarkadaş, hiç zannetmezdim, onun da şimdi Fethullah’a yakın olduğu söyleniyor. Mahmut Tanal biz hapisteydik, gelirdi, orada dururdu, bir tek gün bizim lehimize bir şey yapmadı.'' dedi.

CHP'DE MiLLETVEKiLi AĞALARI VAR

CHP milletvekili provokatör Mahmut Tanal'ın hiç bir şey yapmadığını belirten Küçük,''Bir Fethullahçı, savcılığa ya da hakime düştü mü yırtıyor kendisini. Bundan aylar yıllar önce, Chp’de milletvekili ağaları var, diyordum. Milletvekili ağasıdırlar. Gürsel Tekin bir ağadır. Ayata diye bir çocuk vardır, ağadır, hiçbir şey bilmez.

Bilim kurulu bilmem ne başkanıdır, hükümet işine girmez, öbür işe girmez, hiçbir işe girmez, orada oturur. Tavla biliyor mu, bilmiyorum, öyle bir adam. Milletvekili ağasıdır, kendi yetmiyormuş gibi, Bursa’dan getirdiği adamı biliyoruz. Bursa’da o adamın yerine kiminle olacağını da biliyoruz. Bizim gücümüz ne, biz bunları söylüyoruz.'' dedi.

http://www.yeniakit.com.t...n-esbaskanidir-97903.html
Ne istediler de vermedik diyenlerin iddia ettiği şey. Kim pastadan daha çok pay alacak diye kavgaya tutşunca göklere çıkardıkları cemaati yerin dibine soktular.
fetö ak partiye, devletin her organına sızmışsa diğer partilere hayli hayli sızar. bezelye kadar beynin olsa bunu akıl edersin ama nerdee...
Cemaat seçimlerde akp dışında ikinci parti hangisiyse onu destekliyor.örneğin istanbul'da bu chp iken uşak'ta mhp oluyor.hem genel hem yerel seçimlerde.türkiye genelinde akp'den sonra gelen parti chp olduğu için haliyle onunla devam ediyor.bu parti mhp olsaydı mhp'yle devam edeceklerdi.
Fetullah çıkarcı Omurgasız bir kişi. chpyi adam yerine koyduğunu zannetmeyin. Onun davası "ak Parti zayıflasında koymuşum ülkenin çıkarlarına" görüşüdür.
paralel yapı, gülen örgütü olsa tamam. Bir müslüman ın CHP ile ne işi ola? Menfaat görenler hariç fetoşun artık bir cemaati yok. Ne yani bizim millet amerikan ajanlarına mürid olacak kadar bunak mı?
ne istediniz de vermedik? - rte

i.melih ankarayı parsel parsel paralele sattı - bülent arınç.

yanlız şu iki lafın edildiği an en az 2 soruşturma açılmalı ama bizim savcıllarda o göt yok tabi. korkaklar.