bugün

adam gibi adamdır.
evet diyen herkesi öldürmeliyiz.
Allah razı olsun.

Hayatımda çok aptal gördüm, kendim de çok mallıklar yaptım ama bu evetçiler / AKPliler kadar salağını hakikaten görmedim.

Adamlara saatlerce günlerce, örnekleriyle kanıtlarıyla beraber bir şeyler anlatıyorsun sadece boş boş bakıp beyinlerindeki ezberleri söylüyorlar.

Bu kadar salaklığın karşısında sinirlenmemek mümkün değil kusura bakmayın.
milletvekilini tanımayan güruhun bok attığı olay.

bu videoda adamı tutup silkeleyen adam vekil değil. vekil oradaki gri takım elbise giymiş adam ve arada kalan da o. kimin ne olduğunu bilmeden atıp tutmayın sik kafalılar.

bu arada vatandaş mel gibson tarzı ıstakayı eline almış ve vuracağı anı bekliyor. lan siktirin gidin. vatandaş önce saygı duymayı öğrensin, sonra yalan konuşmamayı.

edit: eksilemeyenin götüne koyam. eksileyin lan. daha kimin ne olduğunu bilmeden, hatta ekşisözlük'ten direk okuyup gelip burada atarlanıyorsunuz.

edit 2 : vekil bu fotoğrafta vatandaşla tartışıyor (sözlü olarak)
http://www.imgim.com/ekranresmi2017-03-14202549.png

vekil diğer vatandaşla tartışmaya devam ederken partiden olduğu anlaşılan şahıs vatandaşı silkiyor.
http://www.imgim.com/ekranresmi2017-03-14202604.png

vatandaş eline okey ıstakası alıp milletin vekiline taarruza geçiyor.
http://www.imgim.com/ekranresmi2017-03-14202622.png
referanduma kadar daha ne rezillikler ortaya çıkacak kim bilir. evet çıkarsa iç savaşı adresleyen ana muhalefet liderinin bir milletvekili yapar tabi. savunması da siz koyunlara kalır. neydi o neydi ha tamam ekmek için ekmeleddin hayır için hayrettin.
Saldıran vekil değil ama her kimse eline sağlık. Bu millete iyilik yaramaz.

Alttaki tekmeyi yiyen adam gitti akp ye bastı mı oyu bastı. Sen daha ne diyon değişik.

görsel
yanlış bir şeydir.
gerçi yusuf itiyle kıyaslanamaz.
ama yine de yapılmamalıydı.
chp li vekil olduğu nasıl anlaşıldı merak edilmekte olan mevzudur. ilk entiriyi göremiyorum bu sebepten dolayı düz mantık yürüteceğim müsaadeniz ile. donuz listem yevmiyeli çomar havuzu gibi piranha balığı gibi geziyorlar orada ıstıracak adam arayıp o yüzden ;

görsel
soma da şehit yakınına saldıran başçalana ses edemeyen çomarlar adam olmuş da burada milletvekiline ses çıkarmaya çalışıyor. siz önce şehit yakınına saygılı olmayı öğrenin sonra milletvekili korumasının dövdüğü adamın hakkınını savunursunuz!...
olası durum.
muhalif vatandaş dayak yiyince hak etmesi, akpli vatandaş dayak yiyince wowowo olmasıdır.

adamlarda vicdan dayak yiyen kişinin siyasi kimliğine göre işliyor.
Sıradan vatandaş bile birbirine saygısızlık yapma hakkına sahip değil
Bir vekil ise asla tabi ki
Rezillik.
Bu kadar uçsuz bucaksız mallık karşısında hayırcıların da cinnete yaklaştığının emaresidir. En son herkes birbirinin kafasına sıkacak.
Solcular at gözlüklerini takmaya başladılar, gerçek yüzleri bu işte.
evet çıkacağı için 17 nisanda gireceğim güzelim entry lerimi.

üzülüyorum şu vekillerin şu haline ve chp seçmenine. kedi uzanamadığı ciğeri mundar eder misali ulaşamadığı seçmene tekme tokat saldırıyorlar.
ıyi yapmis. bu kadar net.
siz sikin belasini hayir diyenlerin 7 yil once attigi tweetten iceri alin seda kadıgili, irfan değirmenciyi kovdurun, hayırcılar pkklıdır deyin, sinan ogana saldirilsin bahceli ulkuculer isini yarim birakmaz desin diger gun umit ozdag ile yusuf halacogluna saldirilsin, somada vatandas tekmelensin, bunlarin hic birine gik yok

sonra gel ne oldugu belirsiz bir videoyu koy oraya, tartisma neden belli degil mevzu ne belli degil chpli vekil bana yumruk atti.

hassiktir lan ordan.
Inanılmaz durum orda itilip kakılan hatta tekme yiyen kişi chpli vekil ama burda bile akpliler magduriyet cıkarmak istiyor. Chp bu durumda bi bildirme yayınlasa dayagı yiyen yine biziz dese aslında iyi olur.
Chp'liler siz bir şeye dokunmayın. Nereye el atsanız kuruyorsunuz sizin yüzünüzden tüm sağ seçmen de evet oyu verecek mal gibi kalcaz sonra.

Not: Milliyetçiyim.
hayır diyeni terörist ilan edenle, evet diyene saldıran zihniyet aynı pisliğin, aynı fitnenin, aynı çöplüğün ürünleri olabilir ancak. ak parti zihniyetinden nefret ettiğimden çok "chp zihniyeti"nden de nefret eden biriyim. hatta elimde olsa tüm devleti yıkar, meclisi baştan kurarım. kusura bakmayın sayın vekilim fakat, hayvansınız ve bu milletin herhangi bir ferdini -ak partili çomarından, cihangirde takılan bdpli popülistlere kadar" temsil edecek bir vasfınız yok. sizi tanımıyorum ama, mevzu her ne olursa olsun bir insana vuran birine bunu söyleyebilirim.
Şanslı vekilmiş. Adamına denk gelse hadım ederlerdi.
Atatürk'ün partisinde vekil olan birine yakışmayan davranış. Hayran olduğunuz o zatı tanıyın biraz. Fikre, özgürlüğe azami önem veren bir lidere hayran olan insanlar olarak zorbalık yapmak yakışıyor mu size? Olmaz.
#Hayır lisi olsun ne diyelim ki. Evet diyenlerin o beyinlerini çok merak edlyorum.
#Hayır lisi olsun ne diyelim ki. Evet diyenlerin o beyinlerini çok merak edlyorum.