bugün

CHP'nin tek adayı belli oldu!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 37. Olağan Kurultayı'nda Kemal Kılıçdaroğlu genel başkanlığa tek aday olarak gösterildi. CHP PM Üyesi ilhan Cihaner, Aytuğ Atıcı Tolga Yarman yeterli imzaya ulaşamadı.

Partilerinde dahi demokrasi yok. Kılıçdaroğlu koltuğu kaptırmamak için elimdem gelen her türlü Zorbalıği yapıyor. Partide tehdit var santaj zorbalık var.

Amann boşverin bize öğretilen kemalist sloganları dile getirelim tayip istifaaaaaaaa. Tek adam rejimine hayır. Demokrasi istiyoruz. Hak hukuk adalet.

Edit: Bu arada bir ak partili olarak muhalefetten kemal kılıçdaroğlunun seçilmesine çok sevindim. inşallah sürekli koltukda kalırda her dönem ak partiyi iktidara getirir.

https://www.google.com.tr...i-belli-oldu-1398428h.htm
Akp'de herkes rte'den memnun olduğu için kimse aday olmuyor ama Chp'nin seçmeni dahi Kemal'den nefret etmesine rağmen hala tek aday ve başkansa diktatörlükten konuşmaya hakları yok. Bunlarınki memleket sevdası değil yalnız koltuk sevdası ve rte nefretidir.
Harika bir gelişmedir.
bizim başkan adayımız mansur yavaş yalnız. üstelik kesinlikle ama kesinlikle seçilecek.nasıl bu da harika bir gelişme mi?
hiçbir başarısı yok bu adamın. akp'nin ekmeğine yağ sürmekten başka ne yapıyor? hiçbir şey. yazıklar olsun chp'ye oy moy vermedim vermem de. eğer düzgün bir adam gelseydi düşünürdüm ama iki lafından biri selo olan adama oy moy yok. benim için chp'nin ak partiden farkı da yok.
Hadi lan oradan darbeci olan siz dincilersiniz yazık.
Siyasetten bağımsız olarak Türk milletinin genel karakteridir. Farklı görüşlere hoşgörü ve çok seslilik bu topraklara ulaşamadı.
evcilik oyunu gibi kurultay. ismi duyulmamış üç aday çıkarıyor, sonra yeterlilik sağlanamıyor tek adam kalıyor.bildiğin oyun. sonra başkanlık seçiminde başkan aday aranıyor ama bir türlü kemal cesaret edip aday olamıyor.gezi gezi diye dolaşan cehape liler önce kendi içlerinde bi gezi yapsın.
güncel Önemli Başlıklar