bugün

Size hizmet getircem deyip, hezimet getiren partinin belediyeciliğidir.

Son yerel seçimlerde Antalya'yı AKP'den alan CHP'nin çiçeği burnunda "hoca" başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, henüz iki ay geçmeden rüşvet skandalıyla karşı karşıya kaldı.

Yaklaşık 10 gün önce, haklarındaki rüşvet iddiaları nedeniyle, Antalya Büyükşehir Belediyesi Şirketi Antalya Ekmek Dağıtım AŞ'nin (EKDAĞ) Yönetim Kurulu başkanlığından istifa eden Yakup Ocak ile Kepez Belediye Meclis üyeliğinden ve CHP'den istifa eden Serdar Tanrıkulu, savcılık talimatıyla gözaltına alınmıştı.

kaynak : http://www.ensonhaber.com...ornek-belediyeciligi.html
ne kadar kötü olduğu, akp hizmetinden sonra daha iyi anlaşılandır.
"Ben senin atına, sen benim s*kime bin." anlayışının hakim olduğu belediyecilik.
Masa basinda kibir yapmak, cizmeleri giyip sokaga inmemektir.bizler basit insanlariz ve kendi kendimizin ornekleri onemlidir. Bizim sokak iki ay once kazildi ve dogalgaz yillar sonra geldi. Su an sokak soguk savas donemindeki gibi ve kaldirimla kirilmis yollar perisan durumda. Laiklik adina hala oy veren var bunlara.
tek anlayışı atatürk ve türkiye bayrakları asmak olan belediyeciliktir. ben bayrak astım o zaman oy toplarım. heee. tamam.
Buyrun Ankara Çankaya efendim Bayram öncesi Bayram ve Bayram ve sonrası tam 9 gün boyunca Ankara'nın en gözde belediyesinde sular kesilmiştir. Bu rezalet cehepe zihniyetinin çalışma şeklinin ve millete verdîği değerin ürünüdür. Gerizekalı olsa bunu yapmaz.
chp nin yerel yönetimler konusunda sınıfta kaldığının ispatıdır.
Sadece ideoloji sayesinde var olan belediyeciliktir.
Akp bugun iktidardaysa türk muhalefeti bunun en büyük sebebidir. Akp belediyecilik sayesinde oraya geldi bu günde belediyecilik sayesinde orda bunu ne zaman farkedicekler acaba?
akp'nin elindeki büyük şehir belediyelerinden kaynak gönderilmediği için hizmet veremeyen belediyeler olarak gösterilir chp belediyeleri. sen adamlara para verme kaynak ayırma sonra ondan hizmet etmesini bekle.
zamanında istanbul'a hakimdi bu zihniyet sonuç Haftada bir toplanan çöp, akmayan musluk, solunan zehirli hava, ikarus otobüs,bir çay ocağının arkasına dikilen 3 kişi;(çay dolduran, tabağa koyan, şeker koyan) Taksim kütühanesinde canlı görülmüştür. Kadrolaşmanın A.qmak.
--spoiler--
5. tek anlayışı atatürk ve türkiye bayrakları asmak olan belediyeciliktir. ben bayrak astım o zaman oy toplarım. heee. tamam.

--spoiler--
bursa nilüfer ilçesinde, büyükşehirden alamadığı yardımlar* ve elindeki minimum imkanlarla mükemmele yakın bir ilçe kuran, ana yollarına bisiklet yolu bile yapan ortadaki yeşil alanlara metrobüs, yol genişletme vb. uygulamalar yapmadan yeşil bırakan belediyeciliktir.

yollara ayda bir asfalt yapar mı yapmaz, yollar eskidir ama kullanışlıdır. (bkz: eldeki imkanlar)

not: görüpte ibret almak isteyen yenikapı bursa hızlıferibot ile 9tl...
izmir'i sular altında bırakan belediyeciliktir.
Tek kelime ile "çöplük" tür.
seçim bir ay kala kaldırım yapmaktan ibarettir. 17 yıllık izmir'li olarak konuşuyorum burda.
kendine yontan atıf hatası* misali başarısızlıklarını "hükümet bizi engelliyor" yalanının arkasına saklamakta hiç sakınca görmeyen belediyeciliktir. ulan, hükümet size vermesi gereken ödeneği zaten veriyor. daha ne yapsın, sizin yapmanız gereken işleri mi?

not: yılmaz büyükerşen gibilerini tenzih ederim.
çanakkale'de seçime yaklaşılınca kaldırım taşlarını değiştiren, bu değişimle yancı şirketlerine servetler kazandıran belediyeciliktir.
bir örnek için: (bkz: nilüfer belediyesi/#23929483)
hizmette sınır tanımayan belediyelerdir. o kadar ki mudanya'da kedilere villa tipi barınak yapmışlardır. * sanki mudanya'nın başka sorunu yokmuş gibi.

https://www.facebook.com/...7898746629958?pnref=story
genelde çok iyidir. altyapı sorunu olan illerin bu sorunu öyle hemen bir iki boruyla halledilmez, büyük bütçeler lazım. şehirde hayatın durması demek. ayrıca dün akp belediyesi olan sakarya'da da sel oldu 1 kişi öldü, ankara'da her yerde olur gökçek 20 yıldır çare bulamadı.

yani bu şu belediye iyi bu belediye kötü ayrımını yaptıracak bir durum değildir. türkiye'de altyapı sorunu olmayan 5-10 tane il var zaten.
izmirde il belediyesiyle Ankarada ilçe belediyesi kıyaslanmıştır.
bizleri aydınlatan yandaşlar sayesinde, insanların yağmur sularında boğulduğu istanbul'un ve ankara'nın belediyelerinin de chp belediyesi olduğunu öğrenmemize vesile olan mevzudur...

lan şerefsizler, sonraki olaylar bir tarafa, 2009'da 31 kişinin boğulduğu sel istanbul'da yaşanmadı mı?

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12441217.asp

tüh sıfatınıza a yüzsüzler!...
kadıköy, beşiktaş, bakırköy.

herkesin itinayla gezmekten zevk aldığı belediyelerdir efendim.
bok atıp da beğenmeyen bütün malum partililerin hafta sonu, bayram, tatil vs. günlerde kendilerini buldukları semtlerdeki bütün belediyelerdir.
arkadaşım beğenmiyorsanız gelmeyin amına koyim zorla mı getiriyorlar?
izmirim kart münasebetiyle beceriksizliğini ortaya koymuş belediyeciliktir.