bugün

kamerada size nah yapan iki tip vardır, birisi fena halde esmerdir. siktirin lan yazarsınız, kahkahalar abi türk müsün demeler. türküm lan işte hala anlamıyorsan da sen de türksün orası kesin.
şükretmek gerekir. sürekli açıp yaraktan başka bir şey göremeyen insanlar var neticede. bi arkadaş bizim... ıhım.
ne zaman girsek bir türk vardır mutlaka ve hemen anlarsınız ya tipinden yada oturduğu mekandaki motiflerden.
genelde beni yabancı zannetmeleri ile, hele de ingilizcesi iyi bir abi ise bir saat konuştuktan sonra hadi iyi akşamlar deyip, dumurlar ile yollamam şeklinde şeyeden şey.
arkadaki bordurden ya da perdeden tanınan sonrasında ise türksün sen denir ve el hareketi sonrasında next ile devam edilir.
bunlar beni genelde italyan sanar. hatta italyanca bilmediğim halde bazı italyanca kelimeler mırıldanır, sallarım iyice yerler. sonra güzel bir eyvallah der kaparım. surat ifadelerini görmek çok eğlenceli ama.*
bazen de türk ablalarla karşılaşıp ayar yemişliğimiz vardır. tüh allah belanızı virmeye türkün adını kirletiyosunuz ırıspı çucukları diye önce kendini yabancı gibi tanıtıp sonra bunu söylemiştir.
burdan o ablaya sesleniyorum bizden sana ne sevmiyosan öyle bir ortamda senin işin ne...
- hey.
+ hey.
- where are you from?
+ i'm from finland and you?
- abi yeme beni türksün işte. perdeden anladım.
+ ahahsdhashd amına koyim senin
- ben de abi. (next'e basar)
+ hi
- hey.
+ where are u from?
- spain. u?
+ turkey.
- tamam bende türküm amk.
+ alsjdhajkssdas

(bkz: based on a true story)
arkada asılan trabzonspor bayrağı yada fiyatlarımıza kdv dahildir tebelası ele verir. rastgele dedikten sonra nextlenir.
konuşulacak kişi ararken , üzerinde fenerbahçe forması olan adam görmüştüm namaz kılıyordu(gece vaktiydi) sonra bir kaç kişiyle konuştum yine next next derken aynı adam dalgayı çıkarmış bekliyordu.
+hello.
-hello mello iyi de kimi yiyon yaraam türksün işte.
+what? what did u say?
-siktir biz bu ayakları yer miyiz amk. arkandaki şişeye bak başka hangi millet coca cola şişesine su koyar amk.
+asdfasaf türklük katsayın baya yüksekmiş abi tebrikler.