bugün

görsel
Daşşak mı geçiyor kendini deliliğe mi vuruyor bu amk beyinsizi anlamadım ben.
Ben bilgi verebilirim iskitler hakkında.

O şeyler mal biraz beyinleri yanıyor herhalde.

gerce ismet gürbüz altına ekliyordum duruyordur belki.
Şöyle cevaplar veriyor

görsel
Büyük çaplı projeler için yetersiz, bazen saçmalıyor. Doğru cevabı alabilmeniz için yine bir şeyler biliyor olmanız lazım yazılım anlamında. Ücretli versiyonu çıktı son zamanlarda. Denenesi.
geçen gün biraz tartıştık, O günden beri konuşmuyoruz...
Bu akşam ilk defa deneyim dedim ve benim için tam bi hayal kırıklığı oldu. Bu muydu lan insanlığın sonunu getirecek Google bitirecek yapay zeka. Borsa da işlem yapacak bi robot yaz dedim mırın kırın etti hadi onu engellemişlerdir dedim aklıma soru gelmedi kadınlar ne ister dedim 4 defa çöktü amk hadi dedim avrat kısmını kim çözmüş ki yapay zeka çözsün dedik ondan da vazgeçtik. Hadi dedim iskitler hakkında bilgi ver. Yemin ederim gag gug etti öylece Kaldı. Bundan bir bok olmaz amk barış özcan da veriyor gazı millete...
görsel
Dolardan haberi yok malın ya.
kitap yazmak hiç kolay değildir, yayınlatılması ise daha zordur. tebrikler.
2 tane soru soramıyorum sürekli "Only one message at a time. Please allow any other responses to complete before sending another message, or wait one minute."

hatası veriyor. Sikerler.
taylandlı bir adam lotoyu sormuş ve kazanmış diyorlar.

bende şunla bir sayısal loto yapim bakim tutacak mı. *

https://www.mynet.com/sos...ini-acikladi-110107113070
abartılan overrated balonudur şüphesiz.. kimi şeyleri soruyorum aptal saptal dangalakça şeyler diyo..
türkiye ve dünyada ilk kez, yapay zeka ve insan işbirliğiyle, alternatif tarih temalı söyleşi kitabımı yazarken faydalandığım uygulama. meraklıları için de linkini şuraya bırakalım:

https://www.kitapyurdu.co...ml&publisher_id=10190
Abd teknoloji hisselerinin yeni lokomotifi.
Zamaninda dutlukmus dersiniz.
Bazı konularda çok tırt diyebilirim. Turhan Feyzioğlu kimdir, çalışmaları ve siyasi düşünceleri nelerdir diye sorular soruyorum. Bana Metin Feyzioğlu'ndan bahsediyor, evet.
Kuşkusuz nasıl kullanacağınızı bilirseniz bir bilgisayarla bir şehir kadar insan olabilirsiniz.