bugün

Sarı saçlarını deli gönlüme bağlamak istediğim, sempatik trt spor sunucusudur. Geceleri saat 24 de programı olan kıpkıvırcıktır.
o kıvırcık sarı saçlarıyla sabahlara kadar oynamak istediğim çok güzel olmasa da acayip bir çekiciliği olan tatlı spiker. eskiden trt spor'da idi bu yıl a haber'e geçmiş. ama çok tatlı bişey bu ya. oyyyşş *
edit: tekrar trt spor'a dönmüş.
spaghetti gibi o saçlarını çıtır çıtır yiyecem birgün. o ne tatlılık lan.
(bkz: uçan spagetti canavarı)
saçları lüle lüledir.
kadın gibi kadın.
ceyla ne la diyerek beni kafiye yapmaya zorlamış spikerdir.
bayan spor spikeri yeni nesiller sayesinde futbolu sevecek.
dikkat çekici saçlara sahip spor spikeri.
Saçları(şuanki degil eski modrlkerinden uzun kıvırcık-dalgalı olan) biraz turuncu kahverengi olsa eski sevgilimin ikixi olacak hatun.
hem büyük hemde uzun....
görsel
güzel saçlı kezban spiker.
ilginç bi çekiciliği olan kadın.ulan güzel mi değil.seksi mi hiç değil.ama yarım saattir şu dandik programı izliyorsam var bu kadında bişey abi.
o kıvırcık sarı saçlarını yerim senin, ne kadar da şirin hatunsun, tv'den sana yazdıklarımı da söyle de tam olsun * .
gazetelerde günlük burç yorumları yapan, türksat kanallarında gelecekten haber veren astrologlara benzemiş.
a sporda'ki hanım hanımcık tatlı spiker. güzelliği gönlümüzü şenlendiriyor. fakat kızcağıza gecenin bir saatine kadar haberleri hep kendisine sunduruyorlar. ne zaman açsam hep var. yorulmuyor mu yazıktır la.
işini iyi yapan bir spor sunucusudur. burcu esmersoya bu konuda en az bin çeker. güzel bir kadındır. severek izlerim.
saçlarından konuya odaklanamıyorum.
a spor'da yayınlanan son sayfa programında ne zaman konuk taner karaman olsa izlerken tatlı bir gerginlik yaşıyorum. bazen taner Karaman'a o kadar ince gider yapıyor ki evde ben bile hazır ol durumuna geçiyorum.
Saçın ceyla büyükuzun'u olan kişi. Evet.
A spor'da memur.
çirkin karıdır.
Hem büyük hem uzun bemce çok hoş.
kafasını ellerimin arasına alıp o sarı saçlarını spaghetti niyetine çıtır çıtır yemek istediğim tatlış.

http://1.bp.blogspot.com/.../ceyla-buyukuzun-2015.png