bugün

neden galatasarayımız da olduğuna 3 senedir anlam veremediğim oyuncu.
mancini'nin aşkı. *
Ceyhun Gülselam'ın elinde Roberto Mancini'nin seks kaseti var herhalde. Yoksa her maçta oyuna girmesinin mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum.
Adam birazda olsa gelişti fatih terim hiç oynatmazdi.
"tam bir futbolcu fiziği"ne sahip olan ender oyuncularımızdan. biraz daha teknik ve yaratıcı olabilse çok canlar yakar.
bekleyip göreceğiz.
iki maçtır fiziği nedeniyle oyuna giren futbolcu. şişirilen topları kesmesi için oyuna sokuluyor kendisi. defansif anlamda çok iyi. trabzona ilk geldiğinde balyoz gibi şutlari vardı. henüz göremedik galatasaray'da. daha iyi olacaktır. yavaş yavaş özgüveni geliyor kendine.
mancini'nin vazgeçemediği kanser edici. ulan ne var bu adamda lan ne var! pezevengin anadolu kulübünde oynayan x futbolcusundan ne farkı var? hatta o adamların birçoğu bile bu salaktan daha iyi. bu ısrar neden mina koyim, kör müsün mancini her maç kötü oynadığı halde neden hala alıyorsun?
hakkında şöyle bir twit atılmış aslan. haklılık payı var bence.

https://twitter.com/burak...status/427511485921640448
drogba ya gelen topu gol yaptı ama o topu drogbaya bıakmadığı için reyiz tarafından küsküyü yiyecek genç oyuncu. reyiz öyle şeyleri sevmez.
fm 11'in kiymetli oyuncularindandi. drogba'nin rovesatayi caldi ama...
Sabri reyizdeki ozguvenin yarisi bunda olsa simdi dunyanin en iyi dmc'si olabilirdi. Ama yok iste, adam 5 metre onundeki adama pas atamiyor korkudan...

edit: özgüven nedir bu akşam attığı gol ile bir kez daha gösterdi reyiz. adamsın!
meloyu sneijderi çok övdük daha da överiz fakat gün onun günü. bir şeyler yazmamak büyük haksızlık olur. 2 şubat 2014 galatasaray bursaspor maçında kusursuz futbol oynamış oyuncudur. top kapmaktan ciğeri soldu. kaç tane atak kesti kaç kilometro koştu hesaplamak çok zor. mancini geldiğinden beri onda niye ısrar ettiğini bugün gösterdi. helal olsun çocuk. hep bölye ol.
2 haftadır ağzım açık ve hayranlıkla seyrettiğim oyuncu. sistemdeki rolünü çok iyi yerine getiriyor. inşallah böyle devam eder.
mancini'nin gelişiyle beraber beyaz tenli yaya toure'ye dönüşmüştür. nazar değmesin inşallah.
adamın suçu yok. kısmet.
Golden bağımsız olarak yine rezil bir top oynuyor. Onune pas atamiyor.
iyi ki kafasız biri değil. çok güzel kendi kalesine gol attı kafayla.
doğrusu Ceyhun gunselam olan futbolcu. bizzat kendim okudum ismi kulağına.
mancini'nin gizli aşkı. bugün kendi kalesine gol atığına göre, zaten bi bahane arayan mancini bunu afiyetle giber bugün.
Bu adam direk yada kazma ne kosuyor ne pas atiyor dal yarak gibi boyu var bi tek hava topu iyi.
Hiç kimse bok atmasın oyuncusu. Bahtsızlık yaşadı, olur böyle şeyler, adam her maç canını dişine takarak oynuyor 13 km yi zorluyor. Üzülme sen Aslan daha çok oynayacaksın sen.
Çalim atsa dunya yildizi olacak ama calim atamiyor bide hizli degil.
benim her maç sinirlerimi ziplatan anadolu topcusu. lan inşallah girip millet benim hakkımda ne diyor diye merak ediyorsundur. defol git bu takımdan, daha da nefret ettirmeden defol git.
maçtan sonra hakkında şöyle bir şiir paylaşılmış futbolcu:

ceyhun gülselam
aleykümselam.
sen topçuysan,
ben de aragorn'um vesselam.
topun t sinden çakmayan ama saygın teknik direktörümüz Roberto Mancini nin prensi olması özelliğiyle bizim de zorunlu sevdiğimiz futbolcudur.