cesaret veren norokimyasal.
bir çok genç kızın kabusudur...
zavallı kızımızın içkisine, ( alkollü ya da alkolsüz fark etmez ) atılan cesaret hapı, kıza sahte bir mutluluk ve yalancı bir güç verir...
ertesi sabah uyandığında, vücudu çırılçıplaktır ve yanında bir erkek yatmaktadır...
banyoya koşar, ağlar, ağlar, ağlar...
olan olmuştur...
uyanık olun diye söylüyorum bunları. açık içki tüketmeyin. içkinizin başında durun...
her yer orospu çocuğu kaynıyor... aman ha !
allahtan bu sözlükte o türden o. çocukları yok. nuri alço lu filmler izleyen bir nesiliz biz.
simdi onemli bir seyin bilinmesi gerekiyor- bu hapi yutan kadinlarda ve erkeklerde vucut feci tepkiler verebiliyor.

nobet gecirmek, agizlarinin kopurmesi, altlarina kacirmak gibi, olume kadar yolu olan yan etkiler. bir arkadasim bu belirtilerin hepsini tam onumde gecirdigi icin cok iyi biliyorum, cok dikkatli olmak gerekir ve icki icip de anormal bir reaksiyon gosteren birini hemen midesini yikatmak uzere, bir hastanenin acil kismina goturmek hayati onem tasimaktadir...
Artık varlığından kesin emin olduğum hap.

https://www.facebook.com/...m/videos/553744774783252/
Uyarıcı ve bazı antidepresan ilaçlardır.
şüphesiz anksiyeteye ve depresyona iyi gelen ilaçlardır ama concerta benim favorimdir. bu harici cipralex gerginliği azaltır ve halk arasında ayrılık ilacı olarak bilinir. abilify var ki kullandığım zaman manik depresyondaki depresif kısmında çok etkili, adeta bir melek.
(bkz: cymbalta)
Sağlıksızdır. Önerim kahvaltıda yürek yemek.
Mahallenin piskopatları, hırsızlar falan kullanıyormuş

(bkz: rivotvil)
gereksiz saçma.
(bkz: telkin)
işe yarıyorsa kullanmak istediğim hap. zira korkak bir beyim.