bugün

Son model harun ağbi.
sanırsam galiba yaşıtım. 1. çinko.
ve sanırsam cersei seviyor. 2. çinko.

Umudunu yitirme, aradığın güç içinde, beni bul!
kardeşin olmak isterdim kardeş.
Bu başlık neden açıldı ki şimdi ...
Özentilerin haşmına uğramış güzide kraliçe gerçek quen.
Ensest zihniyete sahip bir yazar. Kendi kardeşiyle ilişkiye giren ve çocuk yapan, hiçbir iyi yanı olmayan bir karakteri örnek alıyorlar resmen. Ve bu da onların ensest zihniyete sahip olduklarının, ensesti meşrulaştırmaya çalıştıklarının kanıtıdır. Ve mustafa kemal atatürk ile dalga geçerek nick için birbirleriyle yarışıyorlar, laf sokuyorlar.
Yakında böyle tipler babasıyla dudaktan öpüşerek fotoğraf atarsa falan şaşırmayın. Net söylüyorum.

Edit: kendi ağzıyla gider dedemle dudaktan öpüşürüm diyor. Adam ensest çıktı beyler dağılın. Aman bunlar çocuk falan yapmasın, allah korusun. Püüüüh zihniyete bak.

Edit: mustafa kemal atatürk ile dalga geçtiler allah'ın ensestleri.. Sonra da entryi editlediler. Kimse kusura bakmasın ama bunlara sempati besleyen de ensest zihniyete sahiptir.
Gider dedemi öperim bundan kime ne hem Mustafa Kemal ne alaka arkadaşlar üzerimden prim yapmak adına boş boş konuşmayın.
üzerinden prim yapılan yazar. *
allah da seni öldürsün öhm güldürsün.
Kardeş lafı birine sokuyorsun ötekisi ciyaklıyor çete herhalde bunlar yalnız hatırlatma toplu işlenen suçların cezai sorumlulukları da farklı olur .
psikolojide bastırılmış duygular diye bir kavram var araştırmanız şiddetle önerilir .
böyle tiplere çok gülüyorum. filmdeki karakterlere özenip özenip geliyorlar. hukukçu egosunu dile getirdiğim için iibf mezunu diye alay etmeye kalktı özel mesajdan sonra da nick altıma girip eksi vermiş.
Herkes istediği karaktere özenebilir bunda gülünecek bir nokta yok...yanıma gelse heyecandan kekeleyecek insanların burda atıp tutması daha gülünç.
Ay genç bir kız hakkında nasıl bu kadar eleştiri yapılabilir anlamıyorum ...gülmekten sinir krizleri geçiriyorum şuan ..
yohamına.
Ahsjjshs kizim sana diyorum ki aktif bir sekilde kizlarla iliskiye giriyorum kizlarla. Kac yasindasin olum sen. Millet burada sikiyoruz diyince de kiziyosunuz. Erkek mi sikelim napalim amk

Edit; sikin amk. Artik bende bir homofobiğim. Kadinlar dusmanimiz

Edit 2; bir daha senin gibi insanciklar yuzunden nukteli anlatimdan kacinacagim. Soz veriyorum
görsel
Biri şu salağa artık aktif kelimesinin gayler için kullanıldığını açıklayabilir mi Ankara hukuk mezunuyum ama ben açıklayamadım şu salağın seviyesine inebilecek biri aranıyor pliz ..
Hayırlı olsun gençler, ban yiceksiniz ikinizde..
aşslkdaşldkşldksaşd sözlükteki gayler bir bir ortaya çıkıyor.

bir de oğlancıymış dave.
Benimle uğraşmak sizin ne haddinize ! Kendi seviyenizde olan insanlarla takılın tabi sözlük ortamında herkesle konuşup eleştirmek en çok sizin işinize geliyor ..asla konuşamayacağınız insanlarla muhattap oluyorsunuz ,ne yazık ki aynı durum benim için sen geçerli
Üstte ki sapık şahsa özelden mesaj atmamın sebebi başlığımda anlamsız alakasız birşey yazmasıdır ...arkadaş ileri düzeyde sapıktır uzak durmanız tavsiye edilir
Ankara hukuk mezunuyum bitirdiğim bölümü belirtmemde ne sakınca var ? Her türlü eleştiriye açık bir insanım ancak mantıklı olun lütfen
Selçuk hukuktan mezun olamamış kişilerin Ankara hukuk mezunu kişilerle muhattap olmasını sağlayan sözlüğe duacı olmalısın ...az haddinizi bilin ..ahaa
söösi lanistaağ diye okurken kendimi west yorkshire kontu gibi hissettiren fakat sondaki 95 i okuyunca kontluğum elimden alınıp mutfakta patates soymaya gönderilmişim gibi hissettiren nick. sonuna bir @hotmail.com gelse eski zamanların msn i için güzel bir adres olurdu.
arkadaşlar şifrem birilerinin eline geçmiş sanırım bazılarına hoş olmayan mesajlar atmışım...onlardan özür diliyorum şifremi değiştim dikkate almayın...