bugün

Yanınızda zırt pırt telefonu çalan,7/24 mesajlaşan,konuşan bir insanın bulunması yeterli sebeplerden olsa dahi;cep telefonundan soğuma nedenleri arasında zamansız aldığımız aramalar vardırki insanı çileden çıkartır.
kelime kelime sms atan arkadaş ve zırt pırt durum kontrolü yapan ebeveyn.
karşıdaki kişinin deli gibi mesajlaşmak istemesidir.
numaranın senden habersiz olarak saçma sapan sitelere verilmesi ve o sitelerden sapık kişilerin araması.
cancel tuşuyla no tuşunun alt alta olması.

not: ne yapayım kardeşim parmaklarım büyük bazen cancel yerine no ya basıyorum gidiyor bütün mesaj.
gecenın bı yarısı luzumsuz bır arkadastan gelen mesajın sesı sayesınde irkilmekten dogan soguma.
word, excell dosyalarını açmıyor hacı. daha ne olsun?
5000 sms dalgasıyla, ellerindeki telefonlardan ayrılabilmeleri için cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyan, gerizekalı er(emeyen)genlere ve ağızlarından akan salyalara tanık olmak.
bazı numaralardan gelen aramaları otomatik yok sayma gibi basit bi özelliğe haiz olmaması mesela.
(bkz: anket doldurmanın dayanılmaz hafifliği)

çok çalması veya hiç çalmaması. insanoğlu ne garip. ne emmeye geliyor ne gömmeye.
3g'nin gelmesi.
eski sevgili.
*açıklığı ve kapalılığı arasında bir fark olmaması.
*yalnızca takvim ve çalar saat niyetine kullanılmaya başlanması.
5000 sms furyası yüzünden sürekli forward mesajlar almak.
bir motorola e365 sahibi olmak.
tek mesaj gönderenin turkcell olması.
tam uyku anında çalmasıdır.
biriyle konuşurken, karşıdaki kişinin elindeki telefonla uğraşması ve hala "anlat ben dinliyorum" demesi. telefonu yere atmak içn gayet yeterli bir sebep...
gereksiz insanlar.
aile yakınlarından birinin ölüm haberini hiç olmaık bir yerde, hiç olmadık bir zamanda aniden almak. gayet yeterli bir sebebtir.
zırt pırt, ota b.ka, çalması.
her geçen gün gelişen teknolojiyle beraber telefon fiyatlarının yarıya düşmesi. (bkz: kazık yemek)
özgürlüğünüzün kısıtlanmış olması. önceden evden çıktığımızda tamamen özgürdük ve istediğimiz kişiye ulaşıp vaktimizi onla geçiyorduk. şimdi her an herkes bize ulaşıp bir sürü hede hödö söyleyebiliyor.
ayrılık mesajı almak! yüzyüze değilde bunun mesajla olmasını kabul edememek!
(bkz: telsim in iliskiyi yipratan hatti)
(bkz: avea nin iliskiyi yipratan hatti).
güncel Önemli Başlıklar