bugün

geçen sana watsapp tan bir resim atacaktım çok ilginç ama bende numaran yokmuş.
sözlük kasıyor.
havadan cıvadan konuşurken birden cep tel çıkarıp ...bu arada ben senin numaranı alayım dediklerinde gayri ihtiyari veriyorum. böyle köşeye sıkışmış gibi...
whatsapp var mı ?
Telefonun çok güzel. Numarası ne bunun?
bir sürü ortak yönümüz var eminim telefon numarlarımızın da bir sürü harfi aynıdır ne seninkinin numarası?
+ Ya beni bi çaldırsana bozuldu mu acaba telefonum?
kartvizitinle birlikte seksi hatunun arabasına telefon bırakırsın o seni arar. ne kadar aptalca olursa olsun bir filmde görmüştüm. ya da attığın telefonun numarasını biliyorsun ya sen onu ararsın sana yazsın maksat.
-telefonun güzelmiş numarası ne? Olmaz bu.

-telefonunuzu bir dakika kullanabilir miyim? Kendi numaranız aranır. işlem tamam.
numaranı ver bi bişey denicem.
yüz yüze veya netten görüşürken değişen taktiklerdir.
her sabah günaydın deme şansı istiyorum senden
arayacağınızı söylersiniz bundan kolayı ne.
Telefonumu kaybettim çaldırır mısın ?
selam X, naber nasıl gidiyor?

ne diyecektim, ha telefon numaranı alabilir miyim? Yeni tanıştık ama seni tanımak istiyorum

veya
Telefonunu alabilir miyim ne zamandır tanışıyoruz bi hiç araşmadık, mesajlaşmadık. hem sınavlar da başlıyor soracaklarım var
gibi.
Ne taktiği arkadaş. Sonrasında görüşmek istiyorsan yekten istersin. Telefon numaranı alabilir miyim? Tekrar görüşmek istiyorum seninle. Tabi o da isterse verecektir numarasını. Kasmaya taktik geliştirmeye gerek yok.
insan gibi telefon numarani verirmisin dersen verir bence kasmaya gerek yok beyler.
-aa telefon mu o. (yok pancar motoru amk)
-numarası ne bunun.

oldu bitti işte.
-pardon telefonunuzu kullanabilir miyim benimkinin şarzı bitti de eğer cevap ( + evet buyrun ) ise geriye kalan 2 adımdır.
1) kendinizi çaldırın (telefonunuzu sessize almayı unutmayın)
2) delilleri yok edin ( yani arama kaydını silin)
Telefon numarani ver
-nden nicin felan der .p
o sansli rakamlara bi sayisal kupon yapacam.
Çok kolay taktiklerdir. Bakın gidin pardon hattım kapanmış aramalara telefonunuzu kullanabilir miyim acil bir durum deyin hiç tanımıyorsanız. Kendinizi arayın saf mısınız . Konuşuyorsanız da gidin açılın isteyin sinyal verir zaten önceden hoşlandığınızı anlar yani. Çok iyi arkadaş rolü oynuyor iseniz de aynı şekil devam edin baş başa bir günün akşamı yada gecesi açılın. Akşam yada gece insanlar duygusal olur.
Hatunu durdurur ve telefonunu uzatırsın, diyeceğinde şudur;
Lütfen buraya 11 tane sayı yaz ve bir araya geldiğinde senin numaran olsun.
Telefonunuzu verırmısınız ben benımkını kaybetmısımde , ben Mecnun.
"numaranı versene" demek çok mu zor lan. tamam kibar olup "numaranı verir misin" de diyebilirsiniz ama birincideki özgüven hiçbirinde yok.
kendin den istenemiyorsa yakın arkadaşın dan "leyla ya projeyle alakalı birşey sormam lazım ama numarası yok" gibisin den ucuz yalan söyleyerek alınabilir.