bugün

bir dönem şov tvde yayınlanan enteresan bir iddia programı ama pek tutmadı önce geç saatte yayınladılar sonra da kaldırdılar cenk ve erdem de bir yerde zaten tam anlamıyla yapmak istediğimiz işi yapamıyorduk yorumunu getirmişlerdir konuyla ilgili.
(bkz: neden bu kadar uzattım bu entry i)
zavallı cenk ve erdemimizin kısa soluklu programlarının adıdır.show tv izleyicisinin algı düzeyine fazla gelmiş ve yayından kaldırılmıştır.
özellikle birbirlerine verdikleri "garip" cezalar ve cenk'in sürekli hileleri ile güldüren güzel bir programdı. her hafta değişen yayın saati nedeniyle zaten bir kaç bölüm çekilen programı izlemek için sürekli tetikteydim. olsa da izlesek.
adaş olmamla ilgisi yok * * *
(bkz: gençliğimi heder ettin)
son zamanlarda 'hicbiri' sıkkının isaretlenmesi muhtemel sorudur. sacmalıga yeni bir boyut kazandıran cenk-erdem ikilisinin artık baymaya baslaması, -yaptıkların programın formatından olsa gerek- performans düsüklükleri, absürd esprileri gülünc kılan mimik ve ifadelerinin artık yerini tamamen salaklıga bırakması sebep olarak gösterilebilir.velhasıl kelam elifnagme zamanındaki tadlarını artık vermemekteler.
Cenk erdem'i severim. Ama Müebbet Muhabbet'i arada izlerdim, bayılmazdım o kadar. Ama cenk mi erdem mi dedin mi, hatırladıklarıma gülsem bile yerlerde yuvarlanırım vallabilla. *
Fikir güzel, prodüksiyon idare eder, çok uyanık olmadan izlemek lazım.
tee o zaman başladım, hala gülerim.

Sorunun cevabında ben cenk derim kessinlikle, adam her durumda benim aklıma gelenleri yapıyor bu çekimlerde, erdem'i sinir etme ısrarı ve yöntemleri dahil.

Müebbet muhabbet tipine göre karakterlerin daha özgürce salındığı format. Cenk'i sevdiğim yer.
Umarım o adam hala içinde yaşıyordur, mümkünse çıksın arada, hava alsın.