bugün

uzak durulması gereken balatayı sıyırmış abladır.
baldız bu ablanın hastasıdır atlar atlar toplantılarına gider bu ablanın ne buluyor bilinmez.
Cok guzel anlatiyor fakat merak ettigim tek bir sey var kadinlara farz olan türbanı neden kullanmiyor ve makyaj yapiyor.
niyeyse beni çok kıllandıran kadındır.
türban kullanıp erkekleri kandırmak istemiyor olabilir. çünkü saçı onu çok kötü gösteriyor zaten.
türban takıp takmaması kimseyi ilgilendirmeyen hanımdır. takar veya takmaz. bize ne, size ne, kime ne...

islamda türban farz falan da değildir. kuranı kerimi baştan sona okudum bitirdim, tek bir tane türban kelimesiyle karşılaşmadım. sanki islam üzerine doktora yapmışsınız gibi insanları da yanlış yönlendirmeyin.

kapanmayla ilgili bahsedilen nur suresi 31'deki olay da şu: ''Görünen kısımları müstesna olmak üzere, zinetlerini teşhir etmesinler. Baş örtülerini, yakalarının üzerine (kadar) örtsünler''

görüldüğü gibi türban burda da geçmiyor.
kendisi samimi bir masondur. ayrıca cia ajanıdır.

Başörtüsünün kuranda olmadığını iddia edecek kadar sapık ve nefisperesttir, ayrıca kendisi softa kemalist kesimin hocasıdır. kemalist karıları alır umreye götürür, merak ediyorum mekke'de de mi başı açık geziyor? yani kısaca türkan saylan'ın biraz müslüman versiyonudur. hepsi bu kadar.

an itibariyle beyaz tv'de ahkam kesmektedir.
insanın kalbini aydınlatan, konuştukça dinlemek istenilen zat-ı muhterem.
etrafımda onun gibi dostlarım olsun isterdim. gerçek bir hanımefendi.
Kesinlikle çocuğu olabilirdim hatta olabilirim (bkz: bizde teklif var ısrar yok)
kendisi öyle bir kibre sahiptir ki şeytanı kıskandırır.

şeyh torunudur seçilmişlerin çocuğudur. Çok bilgilidir o yüzden halktan cahillerle sohbet etmez önüne gelene tepeden bakar. Budizm ile islam'ı aynı noktada güzelce yoğurur sonra "hepimiz tüm iyi insanlar cennette buluşacağız inşallah" gibi şeyler sayıklar.

Gülen cemaati ile yakındır dinler arası diyalog hesabı.

kısacası tasavvufçuları sevmem hele hele elit takılıp ona buna tepeden bakıp sonra "hepimiyz kaydeşiz" diyen sufilerden hiç hazzetmem. Bu arada paran varsa seni çok severler ayıktırayım. bir bakmışsın canımlar cicimler havada uçuşuyor.

ek olarak 2012 de de yazmışız onuda ekleyelim gözden kaçmasın: (bkz: cemalnur sargut/#16114001)
"Tesettür kalptedir" sözü unutulmaz. Bunu hangi manada söylemiştir, Allah bilir...
hem dindar görünüp,hem kemalistler tarafından seviliyorsa,dinlenmemesi gerekiyordur.bu adamlar benden razı olsa,kendi kendime ''ben ne melunluk yaptım da,bunlar beni takdir etti''derim.
ağır ağr sakin konuşması ile bir çok ergeni şakır şakır boşaltan mutluluk gurusudur.
Farkli insanlari da dinledim ama cemalnurun rabbine olan aski bana kendi beynamazligimi hatirlatip uzuyor. Sevmesini bilen bir kadin. Darisi basimiza.
Amerikali papazlara mevlevi seyhligi veren kafir. Dinlenemez, cevaz yoktur.
Sesi insanda tuhaf bir etki yaratan iyi kalpli bir kişilik.
görsel
inanmayan bana bile konuşurken huzur veren kadın. Bilmiyorum samimiyeti ne kadardır sohbetlerinde ama ses tonu acayip hastalıklı sayılabilecek bir neşe veriyor şahsıma.
Konuşmasını dinlerken bana sinir gelen kadın. Arkadaş hep aynı ses tonuyla nasıl konuşulur, hiç mi üzülmezsin, hiç mi sıkılmazsın, hiç mi birşeye kızmazsın, hiç mi bağırıp çağırasın gelmez...
Fazlasıyla sakin konuşsan, Konuşurken ağzının kenarındaki tükrükleri silmesini istediğim tasavvuf araştırmacısı
Sikkofieldin dediği gibi, insanları kuran'dan uzaklaştıran tasavvuf denen zımbırtıyı çıkardılar. Bu da o insanlardan. Boş konuşur ama belli etmez. Aşk da aşk. Git bir erkeğe aşık ol dine karıştırma ulan! Evet.
Gereksiz mimikleri yüzünden yaşlanan kadın.
anası babası tarafından hiç sevilmeyen istenmeyen bir kız olarak dünyaya gelmiş olsa gerek. cemalnur diye isim koyacak kadar ne yaşadınız ya
geçen bi bakayım olayı neymiş bu ablanın dedim,17 sn dayanabildim.