bugün

evde kalıp kendini kovduracaksın. tecrübeyle sabittir. kovdurma yöntemi kaldığın ev abisine göre de değişiyor tabi. odasında masturbasyon yapıp sabahlara kadar phone sex yapan adamları kovmazlar lan lavuk senin herşeyin marka ama 120 lira ev parasını ödemiyosun küpe takıyosun keçisinden sakalın da var bahanesiyle * kovulanlarda var. matematiği yoktur kaderdir kısmettir nasiptir.
(bkz: bi siktir git çay koy şakirt)
sabah namazına kaldırmaya gelen abiye "karıncanın yürüdüğünü görebiliyorum" demek,*
yine sabah namazına kaldırmaya gelen abiye "kalkıcak olsam saatimi kurardım" demek,
hocaefendi yerine fethullah gülen demek. bunların hepsi cemaat abisinden kurtulma yollarına örnekir. tabii nur cemaatindeyseniz.

edit: imla.
- hadi şakirt patatezli yumurta yapçaz inşallah!
- aa bak arkanda, hocaefendi, bak bak orda!
- hani nerde?
- zınnnn topuk...
açık açık "rahat bırakın lan siktirin gidin" demektir.
1. hattını değiştireceksin.
2. abiyi tanıyan arkadaşlarla irtibatı keseceksin.
3. yolda görünce yolunu değiştireceksin.

bu prosedür yüzde yüz işe yarar olmakla beraber, uygulanması da bir o kadar zordur. bir yöntem de kaypak olmaktır. gideceksin bisküvisini yiyeceksin çayını içeceksin işim var diye çıkacaksın. ilgileniyor gözüküp işim var diye ekeceksin. sakın ola sakın zıt fikirlere sahipmiş gibi görünmeyeceksin. hatta gerçekten öyle olsan bile çaktırmayacaksın. çok fena kafa s.kiyolar.
- abi, evde bizden başka kimse var mı?
+ yok şakird, hayırd..
- ımfhhhsss, seni çok beğeniyoum abi, dudakların gece rüyalarıma giriyor
.
-abi bir işim var?
-nereye gidecen üsküdardaki bir zatı ziyaret edicem.
-bende geleyim
-olmaz
-neden şakirt?
-tek kişilik yer var be abi.
-böylece evden çıkılır şişelerin dibine vurulur aman sabahlar olmasın diyerek fener istanbulun anadolu yakasındaki herhengi bir yerde söndürülür.
eve kız almak da iyi bir yöntem olabilir. işe yaradığını duydum.
* -senin abin var mı haken yoksa ayarlayalım bi tane?
+ben ailedeki en büyük çocugum abim yok.*
çok zordur,bir defa yapıştı mı keneden farksızdır.. japon mübarek,çık git,de get defolll yaaa.. bırak peşimi abicim yaa.
- merhaba arkadaşlar ben abiniz olcam inş
+ kaç doğumlusun
- 1988
+ 1986 ben. ben senin abin olurum layn yappragım
ewlerinde içki, sigara, içip kap1ilari camlari acik tutup sabaha kadar elektirikli soba yakmak tavsiye edilir. yillar önce denenmis olumlu sonuclar alinmistir.
(bkz: budaklı meşe odunu)
buna örnek olarak bir arkadaşım bunların yanında Nietzsche okuyor iken,abileri : ''evladım gel seni bizim psikolojik danışmana götürelim de sıkıntın nedir ?''diyerek iyice içlerine almışlardır!..
- abi bak mini etekli

(gözlerini kapattığı anda bas topuğu, vınla!)
orta parmağınızı dil vasıtasiyle ıslatınız. parmak kullanıcının tercihine göre değişebilir. daha sonra söz konusu abinin dübürüne nişanlanır. yukarıda aşağıya doğru yeterli bir ivme kazandırıldıktan sonra adrese dikey temas sağlanır. göreceksiniz abi ile olan münasebetinizin artık devam imkanı bitmiş olacak. teşekkürler...
- uludağsözlük'te yazdıklarıma bi baksana...
+ nasip... neyse görüşürüz.
- sağdan git.
-kardeşim neyin var senin suratın solmuş?
*penisin çok ağrıyor abi ya.
-hayırdır neyin var.
*sabaha kadar seks abicim anlarsın ya.
-cenabet misin yoksa?
*evet abi ya fırsatım yoktu banyo yapmaya.
-destur alan deyyuz çık git gelme bir daha buralara!
*ohhhhhh beeeee dünya varmış.
- kardeşim neyin var senin?
* kafam kelle, hala ayılamadım!
- nasıl yani?
- dün bir mal aldım, zehir!!!! iki nefes çektim beyin amcıklaması geçirdim. sarayım mı sana da bir tane?
yalan... yalan efenim, külliyen yalan. bir insan cemaat abisinden niçin kurtulmak istesin ki? türkiye'yi saran bu nur yüzlü insanlardan uludağsözlük'ümüzün de nasibini almaması gibi bir durum sözkonusu dahi olamaz. ben bizzat bir ton nurcu tanıyorum şu sözlükte. buraya cemaat abisinden kurtulma yollarını yazan hiçbir yazar bu taktikleri günlük hayatta uygulamamıştır. ha yaşanmışlık hiç mi yoktur? evet vardır, vardır şöyle vardır; hali hazırda birçok yazar cemaat abisi veya ablası olduğu için kendinden kurtulmak için ergenlerin uydurduğu birtakım tatavaları buraya döşenmektedir. vaziyet bundan ibaret.
üniversiteden bir avuç kumarbaz arkadaşı eve davet etmek yeterlidir.
.
kağıtlar köküne kadar karılır oyun başlar,evde ne kadar tencere,tava, tabak ,takım taklavat, elektronik eşya, halı, sandalye, masa ,ayakkabılık, odunluktaki oduna varıncaya kadar oyunda fiş olarak kullanılır.

oyun sonunda evin önüne pikap kamyon yanaşır,kazanan kumarbaz yağma hasanın böreği misali evi yağmalar,pikapı tıka basa doldurur-kahkahalarla- son sürat bit pazarına eşyayı yıkmaya gider.

sonuçta ev dımdızlak kalır,insanın gözü evin içindeki boşluğa dalar gider.

ev abisi istişareden döndüğünde gözlerine inanamaz,beti benzi atar,ermeni-rum ekşimesi suratla şok olur.
hemen salonun ortasında, su geçirmeyen zaman gazetesinin üzerinde sırıtan talebeye bakar, kapıyı gösterir.

-kaybol gözüm görmesin seni!

talebe'' bana da kapı kaldı,yarın geliyim kapıyı da ben söküyüm''puştluğuyla evden yol alır.
allah yoktur diye uc kere bagirilirsa birden yok olduklari soyleniyor.
+abi allahın adını verdim, bi siktir git ya...
-bak öyle deme, seninle daha yüksek lisans için çalışacağız.
+ulan fatih üniversitesine soktun, yüksek lisansıda orada yaptırırsın artık, senin için basit şeyler bunlar.
-biliyorsun şükrücüm, bizler allahın adaletini savunan kişileriz. torpil falan yapamam. sadece yardım ederim kazanman için.
+ulan 25 milyar alıyonuz be hıyarlar! ne adaleti ne torpili...
-ama bak...
+sie lan, fetocu!
abiye bir temiz dayak atılması. kişiye "sen neden namaz kılmıyorsun lan?" diye bir soru sorması üzerine bizzat denenmiş ve işe yaramıştır.