bugün

taze çıkmış haberdir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25237910/

sanki manavdan armut istiyor. cem özer'i nedensiz yere hiç sevmezdim, kendi nedenini kendi yarattı. armut.
manitayı kaybettikten sonra ne dediğini bilmeyen bir adamın zırvalamasıdır.
Cem Özer Kim La Diye Sormama neden olmuştur. Sen kimsin la komşudan bir fincan kahve mi istiyorsun diye sorarlar adama kiytirik bir filmde kiytirik 3 - 5 tiyatro oyununda oynadın diye adam mi oldun aydın mi oldun ?
bizde cem özer reisin tavsiyesini bekliyorduk hadi bölünelim dememize sebep olan istektir.
gayet doğaldır. çünkü kendisi de çerkes'dir. hani şu rusyadan sürülüp anadoluya sığınan, buna rağmen kültürlerinde türkleri ve tatarları aşağılayan birsürü deyiş olan, "biz olmasak Türkiye kurulamazdı" diyecek kadar kendini bilmez, kibirli bir ırktan. Türklerin sadece Oğuz boyunun bile sayısız devlet kurmuş, orta asya, anadolu, ortadoğu, kafkasya ve balkanlarda hüküm sürmüş ve onlarca millete egemen olmuş olduğunu bilmez bu cem özer'in mensup olduğu ırk. ayrıca bunlar son zamanlarda da kürdümsü davranışlarda bulunmaya başlamışlardır.
(bkz: anadilde eğitim talebi)
(bkz: etnik yürüyüşler)

not: annesi ermeni, babası çerkesdir.
cem özer e bizim aileden biri ermeni soyu diyordu demek ki doğruymuş. karısı bunu kimlerle fışfışladı bide. ahmet hakan bile yani.
tamam cem hemen verelim özerkliği. başka bi isteğin var mı aslanım?

bu nedir kardeşim herkes her boka burnunu sokuyo. bende kızılderililere devlet kurulsun istiyorum mınakoyim.
Saçmalıktır.
şayet bir toprak verecekse, gitsin kendi çerkezistanın da versin. bu toprak için biz savaştık, kanımızı canımızı verdik. dedeleri gibi oradan oraya kaçmadık,atılmadık. savaştık, kazandık.

(bkz: toprak uğrunda ölen varsa vatandır)
her türlü iddiaya girerim ki bu herif vergi borçlarından kurtulmak için özerklik istiyordur. çünkü bu yapıda bir kimse bu ismi geçen şahıs.
Amaaan bölünsün canım ülke ne olacak ,da deseydi tam olacaktı nitekim siyaset,ülke yönetimi gibi kavramlardan bihaber insanın bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılığın doruk noktasında sarf ettiği cümledir,ancak herkes düşüncesini özgürce söyleyebilir mi evet,söylemeli ancak özerkliiği sindire sindire kabul ettiririz diyen pkk zihniyetine hizmet etmiyor mu ona da evet,peki kardeşliğin tesis edilmesi şartı özerkliğin ilan edilmesi ve apo'nun serbest bırakılması mı, hayır!
bunları derken de cihangir'de görünütlenmiş. tabi ver gitsin hamonyum.
'ben osmanlı torunu değilim' cümlesini kurduğunda puanını vermiştim. Yine veriyorum -10 point.
(bkz: reklam kokan hareketler)
bedelini alıp konuşmuştur.
karşılığında ne kadar aldığını merak ettiğim beyanat.
Gündemde kalmak için kendini satanlar, fuhuş yapanlar bile var bu insanların aleminde...
(bkz: yine güldüremedi)
(bkz: cem özerk) *
gündeme gelmek için yapılan trollüklerden bir tanesidir.

siyaseti ve politikayı bilenlere bırakmayı bir türlü öğrenemedik.
buna konuş dememize sebeb olan cinsten adamdır kendileri. medyatik olmanın farklı bir yolunu bulmaya çalışan insandır kendisi kanımca.
son günlerde esen rüzgara kapılıp, durumdan nemalanmaya çalışan bazı sözde aydın ve sanatçılar gibi davranmış kişidir. biri çıkar ben kürtçe şarkı okuyacağım der, birisi çıkar kürt realitesi tanınmalıdır der, birisi de çıkar kürtlere özerklik verilmelidir der. ülkede ciddi bir milliyetçilik rüzgarı esseydi, sanırım bu kişiler birilerine hoş görünmek için, musul'u alalım batı trakya'yı da yanına katalım derdi.
peki cemcim. uzayda hayat var mı ne dersin?
bir çerkez'in kürt sorunu hakkındaki kendi çapında yorumu.
cem özer'in umurunda dahi olmayan bir olayla gündemi meşgul etmesidir. ancak magazinsel bir olayla gündeme gelmemesi takdire şayandır(!).