bugün

seyirciyi nasıl etkileyeceğini iyi bilen işinin ehli.
stand upları gitgide güzelleşirken filmleri G.O.R.A.'dan sonra gitgide kalitelesizleşen oyuıncu,senarist,yönetmen,komedyendir.
oyunculuk kabiliyetinin olmadığı, benimde doğru kabul ettiğim zat-ı ekrem. stand up da zirve kendisidir. ancak sinemada zerrecik parıltısını görememekteyim. senaristliğide ayrı bir berbatlıkta.
stendapta iyi midir bilmiyorum ama stand up konusunda bayağı iyidir.
zamanında olacak o kadar'da güzel tiye alınmış komedyen:

https://www.youtube.com/watch?v=Y3Sc6DXgD0I
tamam iyi hoş komik adamdır fakat öksürüğüne gülmek ne abi. yarın adam ALLAH korusun kalp krizi geçirse gülmekten ses telleri kopacak insan var ya. son olarak

cem yılmaz: öhö öhö
garip seyirciler: ahahahahah öksürdü lan.
kendini mizahcı, mizah yapan kişi olarak gösterip, yok ben siyaset yapmam halkın sorunları benim çükümde değil deyip, mizahın ne olduğunu hala kavrayamayan sözde mizahcı, komedyen.
Şu adamı bir sevemedim .
YouTube'un telif kralı.
yine götürüyor;

görsel
Turuncu renkteki özel yapım Lamborghini Huracan Coupe marka otomobilinin değeri 1 trilyon 600 milyarmış.
http://www.gercekgundem.c...6-milyonluk-yeni-oyuncagi
Adam Boğaziçi üniversitesi turizm işletmecilik bölümü mezunu. Ama iş bulamadığı için komedyen oldu

Ne güzel ya !!!
çok güldürmüşlüğü vardır beni, ama en çok güldürdüğü karakter müslüm karakteridir.

ciddi olarak bir rolde bile böylesine güldürebilen bir adamın önünde saygı ile eğilinir.
olmasaydı olmazdık.
çizerdi komedyenlikten önce. yiğit özgür gibi. yetenekliydi her daim anlayacağınız.
buna komik diyen gitsin sanayide çalışsın. açık ve net.
stand up'larına laf eden çarpılır. komikliği tartışılmaz.

fakat sinema konusunda bir şeyi tercih etmeli ya gişe filmi yapmalı ya da iyi film yapmalı. çünkü yaptığı filmler ne gişe filmi ne de iyi film.

bu yıl iki filmle çıktı karşımıza ikisi de kötü. daha kötüsü ise filmleri git gide kötüleşiyor. sinemada her şey çok güzel olacak'ın ekmeğini yiyor hala.
sinema filmleri daha çok gülümsetmeyi ve günlük hayatın doğallığını yansıtmaya çalıştığından çarpıcı esprileri azdır ama insanı filmin içinde tutar. sakin akar.
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'den el ele ‘Aşkitom’ gezisi

görsel

Cem Yılmaz, dün Sabah saatlerinde yakın arkadaşı Ozan Güven’le gazetecilerin karşısına el ele çıktı. Hakkında sürekli çıkan aşk haberlerine tepkisini esprili bir dille gösteren Yılmaz, “Bundan sonra şöyle düşündük, madem ki gazeteye çıkıyoruz hareket getirelim istedik” dedi. Komedyen, “Aşkım ben arabayı getireyim” diyerek yanından ayrılan Güven’e, “Tamam aşkitom” sözleriyle karşılık verdi.

Yazın yeni film olmayacağını söyleyen Yılmaz’a muhabirin “Uzun bir tatil sizi bekliyor” demesi üzerine araya giren Güven, “Cem’i bu sene bikinili görüntüleyemeyeceksiniz” diye espri yaptı. Yılmaz, “Aşk hayatımdan haberiniz var mı? Siz daha iyi biliyorsunuz benden. Ben bilmiyorum” diye konuştu. Güven, bunun üzerine “Hayatım ben gerekli açıklamayı yaptım” dedikten sonra ikili araçlarına binerek uzaklaştı.
bu adama gülmeyen sadece ben miyim?
artık robota bağladığını düşünüyorum.
Sitendap gösterisi bekliyoruz. Kesintisiz 2 saatlik gülme krizi.
espri yeteneği iyidir. filmleri de iyi yapar da kendisi isterse işte. son filmleri adeta para için yapılmış filmlerden.

kendisine gelmesini istediğimiz komedyenlerden.
Mizahi olarak üst düzey bulduğum insan. özel hayatı pek de tasvip edilecek gibi değil ama bizi ilgilendirmez tabi.
görsel
Türkiyenin bir numaralı komedyeni.

Bel altı espri yapıyor diyenler. Adam 2 saatlik gösterisinde 5-6 defa küfürlü espri yapıyor diye oooo cem yılmaz da küfürlü espri yapıyor diyor.

Yahu adam 8-10 yaş arası için espri yapmıyor ya. Hafif küfürler de arada olabilir.