bugün

entry'ler (126)

yarın 36 yaşına girecek olmak

oğlak burcu olduğunu gösteren hadisedir.

cem yılmaz

stand upları gitgide güzelleşirken filmleri G.O.R.A.'dan sonra gitgide kalitelesizleşen oyuıncu,senarist,yönetmen,komedyendir.

eski sevgili

Ben onun ta amk dedirtir. eğer çokça iyi anınız varsa bu lafın üstüne sigara yakarsınız ve sigaranın ortasında bir daha ben onun ta amk dersiniz.

karısını dövmeyen kılıbık koca

Kılıbık falan değildir. ben tanırım pırlanta gibi adamdır.

gece acıkmak

öğrenciyseniz çiğ köfte dürüme düşürtür.

marko ivkovic

ölümüyle galatasaray-olympiakos maçını karıştıracak olan kişi. Irkçı bir insan olmamama rağmen ölümüne üzülüyorum diyemem. Çünkü geliş amaçları belliydi ki -ölmesi gerekmiyordu ama- bu amacın bir sonucu da olacağını düşünmeliydiniz amk delijesi.

tek gecelik ilişki

deist olmama rağmen sevmedigim ilişki türü. midem kaldırmıyor hacı amcalar sevmediğin aşık olmadığın biriyle öpüşme ve cinsel birleşme yaşama olayını. midesi kaldıranlara mutluluklar dileyelim o zaman.

aşmış şarkı sözleri

Konuşabilir, anlayabilir, delirebilir ya da bilenebilirdim. Değişebilir bozulabilir ama bir gün düzelebilirdim

itü ekonomi tanıtım günleri

bölüm öğrencisi olarak söylemeliyim ki kesinlikle katılınması gereken bir organizasyondur. fuat hocanın sıcak kişiliği ile itü ekonomi ya da itü ekonomiyi de geçtim diğer okullardaki ekonomi ve iktisat bölümleriyle ilgili herşeyi sorabilirsiniz.

rüyada bim den alışveriş yapmak

Fakirliğin dibidir. macro centerdan falan yap rüyanda bim ne amk.

ben bu yazıyı sana yazdım

sevgili gelecekteki karim.

sen buyuk ihtimalle bunu okumayacaksin bile ama ben icimi dokmek icin varsa bi derttas bir abi bir abla bulabilmek icin yaziyorum. eger bunu okuyacak olursan kendinin ne kadar onemli oldugunu bil diye.
sen tanimadigin birine asik olmak nedir bilir misin? hayatin onu aramakla gecer benim seni aradigim gibi. onun nasil biri oldugunu bilmezsin ses tonunu dis gorunusunu. her hoslandigin kiza o mu diye bakarsin ama degildir hep eksiktir birseyler. neyin eksik oldugunu bilmezsin ama hissedersin. seninle karsilastigimda beni durtecek hisler hissettirir bunu sana. ama sunu bil biz birbirimizi bulmak icin gelmisiz bu dunyaya. eninde sonunda bulacagiz birbirimizi. o dunyalar tatlisi gulusun o manali bakislarin bana evet benim nerdeydin diyecek bana. herneyse benim sana ihtiyacim var bunu bil ve biran once karsima cik. seni omrumun sonuna kadar da sevecegim. seni ozledim bitanem. en yakin zaman zamanda gorusmek dilegiyle. kendine iyi bak

rihanna ile ıssız adaya düşüp ilk gün kurtarılmak

Tanrinin gosterip vermemesidir.

çekirdek çitleyen kızın bakirelik durumu

(bkz: Ali Sami Alkış)

29 temmuz 2013 atm nin yaptığı inanılmaz piçlik

Keske o besliklerden birini hesaba yatirip on tl cekseydin. Ben atmden para cekerken oyle yapiyorum 5ligi almak icin. Birakman lan 5 tl 5 tldir amk.

türbanlıların başındaki çıkarılsın

En sacma olan "bu turban inanc ozgurlugudur yha" diye bagiranlarin yarin obur gun karsina bi ateist bi deist vs. ciksa iki dindeki acigi soylese bunlar eline tasi bicagi alip siktir git amk bu ulkeden burasi musluman bi ulke deyip tekbir getirecektir.

Not: Benim derdim insanlarin turban takma hakki degil musluman olunca inanc ozgurlugu baska bir dine veya dusunceye mensup olunca "burasi musluman bi ulke siktir git kafir" denmesidir.

istanbul teknik üniversitesi

An itibariyle ilk tm öğrencilerinden olduğum okuldur. Abi ve ablalarımdan yardım bekliyorum.

itü ekonomi bölümü

itüde bu yıl açılacak olan bölümdür. Aynı zamanda itüdeki ilk tm bölümüdür. tecrübeli arkadaşlara napayım yazayım mı kaç binle kapatır sorusunu sordurtur.

babasindan nefret eden evlat

Eger adamligi insanligi ondan onun yaptiklariyla degil yapmadiklariyla ogrendiyse o zaman dibine kadar hakli olan insandir.

orta doğu teknik üniversitesi

Iktisatina gitmek isteyip 18000le girip giremeyecegimi dusundugum guzide universitedir. Simdi siralama her yil dusmus. Bu yil da normal olarak dusse bi de ekstradan kontenjan genislemesinden dusse giderim.
(bkz: umut fakirin ekmegidir)

bu devirde evlenmeyi hak eden bir bayanın olmaması

Bayan ne amk. Gaci desen daha iyi. Neyse kadina hitab anlamindaki mesaji da verdigimize gore konuya gecebiliriz. Evet bu devirde hicbir kadin zorla turban takmayi, hicbir sekilde soz hakki verilmemesini, siddeti, en ufak bir ses cikardiginda oldurulmeyi hak etmiyor. Evde zorla tutulmayi da. Evde tuttugunuz bi yuzde 50 varsa onlar da sizinle evlenmeyi "hak eden" kadinlar.

Not: Erkegim ve siz hergun baska bir kadina zarar verdiginiz an erkekligimden utaniyorum. Ne olta attim bekliyorum ne de bi abazanlik pesindeyim. Sadece siz de olmayan insanlik hissine sahibim. Deist bi insan olarak soyluyorum ki hani peygamberiniz var ya dininiz falan. Peygamberiniz bile yasadigi zamanda neredeyse imkansiz olarak nitelendirilecek birsey yapip kadina deger verirken siz peygamberiniz ve dininizin karsisinda olanlardan farkiniz yok. Bu yuzden sizin de dininizin de(burda islam dininden bahsetmiyorum. Siz gotunuzden bir din uydurmussunuz. Gercek islam bu diye insanlara yediriyorsunuz.) ta amina koyim.
Not 2: zallcim kusura bakma canim formata sictim ama idara et gulum.